Sari la conținut
Forum Roportal
Simplu_X

Chestionar de vot - moderator

Doriti ca membrul: Nightwish sa fie demis din functia de moderator?  

24 membri au votat

  1. 1. Doriti ca membrul: Nightwish sa fie demis din functia de moderator?

    • DA
      14
    • NU
      10


Postări Recomandate

Domnule Admin,

In urma multor calomnii si injurii aduse la adresa membrilor acestui forum, cer demiterea din functia de moderator al membrului : Nightwish. Pe baza unor date concrete, va rog frumos sa-mi luati in seama acest post - vot, iar in urma lui, prin decizia membrilor sa se ajunga la un acord.

In urma comportamentului foarte jignitor la adresa mea si a multor membrii de pe acest forum, am luat decizia sa deschid acest topic-vot, pentru a va demonstra ca aceasta persoana nu merita dreptul sa detina un post de moderator. A adus numeroase injurii si calomnii la adresa membrilor, a discutat despre fiecare dupa bunul plac.

Cer membrilor acestui forum, cei activi, foarte activi, sa voteze prin DA sau Nu, demiterea din functie a acestui moderator. In cazul in care acest vot iese pozitiv, iar nightwish se dovedeste ca nu merita acest post, rog insistent conducerea acestui forum sa ia masuri urgente.

In cazul in care, Domnisoara Nightwish, decide sa-si ceara scuze fata de membrii acestui forum pentru comportamentul ei iesit din tipar, acest vot se cere a fi anulat.

 

Dragi membrii, va rog insistent sa luati in seama acest post, sa votati corect decizia! Va rog insistent sa va "pierdeti" 10 secunde printr-un vot ce v-ar da dreptul sa utilizati acest forum dupa cum doriti, ci nu dupa cum doresc unii dupa bunul plac.

 

Nu uitat, VOTUL VOSTRU CONTEAZA!

 

Terminarea votului are loc pe data ceruta de d-voastra, dragi membrii, atunci cand d-voastra doriti sa se termine sau cand conducerea acestui forum ajunge la un acord.

 

Votul decurge in felul urmator:

Trebuie sa raspundeti la intrebarea: Doriti ca membrul: Nightwish sa fie demis din functia de moderator?

Exista doua variante de raspuns: DA sau NU!

V-as ruga pe toti sa votati. Si voi sunteti aici, parerea ta CONTEAZA!!!

 

GANDESTE LIBER!!

 

 

Daca acest topic este sters/inchis, declar pe propria raspunde ca acest forum este unul de cenzura!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am votat "Nu",desigur.In ciuda faptului ca am warn de la dansa si m-a taxat drastic,isi face meseria...le are si ea pe-ale ei,dar toti gresim...E ca si cum m-ar intreba cineva dac-as demite-o pe emma d. Tot "nu" as spune.

 

Ca unii dintre noi nu reusesc sa-si lase problemele personale deoparte si sa fie obiectivi,asta-i partea doua...

 

Nu votam,dar fiindca votul meu conteaza,a trebuit s-o fac :yahoo:

 

Oricum,mi se pare iar un topic aberant,pierdere de timp etc...dar nu mai e problema mea,ma depaseste...Inca un topic care demonstreaza ca roportalienii au foooooarte mult timp la dispozitie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea VOASTRA conteaza, fie pro sau contra!

Este spatiul unde suntem atat fericiti cat si tristi, unde scriem atunci cand avem probleme sau o bucurie si-a facut loc in viata noastra! Meritam sa decidem cine ne sterge/inchide topicurile/posturile. Meritam sa fim LIBERI!!!

Editat de Simplu_X

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uff..iar cautam motive de a ne intepa intre noi? :yahoo:

 

Simplu, fara suparare, dar eu zic ca exagerezi putin...putin mai mult :cry:

 

vorba semnaturii unui membru...nu-i poti multumi pe toti :P

Editat de Khristine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
uff..iar cautam motive de a ne intepa intre noi? :yahoo:

 

Simplu, fara suparare, dar eu zic ca exagerezi putin...putin mai mult :cry:

 

vorba semnaturii unui membru...nu-i poti multumi pe toti :P

Parerea ta conteaza, pentru mine tot timpul parerea voastra a contat. Eu nu am jignit pe nimeni, nu am discutat pe nimeni. Intru aici pentru ca imi face placere sa va scriu, pe unii dintre voi am ajuns sa va indragesc foarte mult. Nu imi place cand cineva imi aduce calomnii, ma jigneste in ultimul hal pe forum sau privat, mai ales din randul celor de sus. Am deschis acest topic pentru ca ma consider LIBER, am dreptul la opinie atata timp cat nu aduc injurii membr., ma comport frumos! Daca exista un post/topic, unde eu am jignit pe cineva, va rog sa mi-l aratati! Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parerea ta conteaza, pentru mine tot timpul parerea voastra a contat. Eu nu am jignit pe nimeni, nu am discutat pe nimeni. Intru aici pentru ca imi face placere sa va scriu, pe unii dintre voi am ajuns sa va indragesc foarte mult. Nu imi place cand cineva imi aduce calomnii, ma jigneste in ultimul hal pe forum sau privat, mai ales din randul celor de sus. Am deschis acest topic pentru ca ma consider LIBER, am dreptul la opinie atata timp cat nu aduc injurii membr., ma comport frumos! Daca exista un post/topic, unde eu am jignit pe cineva, va rog sa mi-l aratati! Multumesc.

 

 

eu nu am zis ca tu ai gresit cu ceva, ci doar ca din punctul meu de vedere lucrurile nu sunt asa grave..poate ma insel, poate nu :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu am zis ca tu ai gresit cu ceva, ci doar ca din punctul meu de vedere lucrurile nu sunt asa grave..poate ma insel, poate nu :yahoo:

Nu este prima oara cand aceast membru sterge/inchide/jigneste pe fiecare dupa bunul ei plac! LIBERTATEA CUVANTULUI, atat cer!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu este prima oara cand aceast membru sterge/inchide/jigneste pe fiecare dupa bunul ei plac! LIBERTATEA CUVANTULUI, atat cer!!!

 

dar, dar, vezi tu..ce tie ti se pare fara motiv, sau ca actioneaza dupa bunul ei plac, mie mi se pare ca isi face datoria...acum, in ceea ce priveste jignirile..eu nu am sesizat asa ceva..poate mi-a scapat, ce-i drept... mi se pare destul de corecta in decizii...

Editat de Khristine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

SimpluX, arunci acuze nefondate. Adu dovezi. Eu o vad pe Nightwish ca pe o moderatoare impartiala, chiar daca nu sta dupa fundul fiecaruia :yahoo: Poate spune cateodata vorbe mai aspre, dar sunt drepte.

Deocamdata, tu actionezi ca un paranoic. Ce gest concret al ei te-a intaratat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×