Sari la conținut
Forum Roportal
Knut

inabordabila!?!?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cum adica sunt inabordabila?

Sa-mi explice si mie barbatii experimentati de pe aici ce atitudine trebuie sa aiba o femeie ca sa para.....abordabila!?!?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa nu fuga ca disperata cand se apropie de ea un barbat..

pt barbati e inabordabila/fuge ca disperata orice nu sta... 'capra' :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Astept si eu cu interes... :crazy:

 

tu nu tre sa astepti..la tine e clar.esti scorpie. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Astept si eu cu interes... :spiteful:

 

O femeie independenta, o femeie stapana pe ea (pe viata si creierul ei). O femeie ce recunoaste in 3 secunde un baietel sau un neica nimeni. (si nu se lasa pacalita)

O femeie ce nu pica in patul unui barbat foarte repede, o femeie ce... etc. (mai puneti si voi) :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum adica sunt inabordabila?

Sa-mi explice si mie barbatii experimentati de pe aici ce atitudine trebuie sa aiba o femeie ca sa para.....abordabila!?!?

Depinde de la barbat la barbat..Unii considera o femeie inabordabila cea care nu se culca cu ei in primele 3 intalniri..Altii considera inabordabila femeia care nu raspunde sub nicio forma unor apropouri, avansuri, priviri etc....

Ce te-a facut sa pui intrebarea asta? Ti-a zis cineva ca esti inabordabila?

PS:Unii mai considera inbordabila o femeie mai inteligenta decat ei..asta ii face sa se simta idioti si inferiori si multoi nu concep asta..poate si asta fi un motiv!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Depinde de la barbat la barbat..Unii considera o femeie inabordabila cea care nu se culca cu ei in primele 3 intalniri..Altii considera inabordabila femeia care nu raspunde sub nicio forma unor apropouri, avansuri, priviri etc....

Ce te-a facut sa pui intrebarea asta? Ti-a zis cineva ca esti inabordabila?

PS:Unii mai considera inbordabila o femeie mai inteligenta decat ei..asta ii face sa se simta idioti si inferiori si multoi nu concep asta..poate si asta fi un motiv!

 

eu consider inabordabila o femeie care orice as face imi da ignore total. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Depinde de la barbat la barbat..Unii considera o femeie inabordabila cea care nu se culca cu ei in primele 3 intalniri..Altii considera inabordabila femeia care nu raspunde sub nicio forma unor apropouri, avansuri, priviri etc....

Ce te-a facut sa pui intrebarea asta? Ti-a zis cineva ca esti inabordabila?

PS:Unii mai considera inbordabila o femeie mai inteligenta de cat ei..asta ii face sa se simta idioti si inferiori si multoi nu concep asta..poate si asta fi un motiv!

eu cred totusi ca barbatilor le plac femeile inabordabile... :spiteful: sau oare ma insel??

Editat de estella

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×