Sari la conținut
Forum Roportal
Lion79

tactica?..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Este adevarat ca cel care fuge tinde sa fie fugarit mai tare si cel de care se fuge tinde sa fugareasca mai mult?

mie mi s-a intamplat de multe ori..de fapt asta e tactica mea.fug ca sa fiu fugarit. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vesnica regula a "fructului oprit". Dar ce te faci cand urmaritorul se prinde de tactica ta? Nu ramai cu buza umflata?

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vesnica regula a "fructului oprit". Dar ce te faci cand urmaritorul se prinde de tactica ta? Nu ramai cu buza umflata?

 

se ambitinoneaza mai tare..cel putin la mine asa a fost. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Devii urmaritor? :D

 

 

never.. :doh:

de exemplu tin minte ca iesisem cu o fata acum vreo 2 ani si normal..am iesit ca amici la inceput.ii mai povesteam eu cate ceva dinr elatiile anterioare si mi-a zis : lasa ca iti vine nashul..sau poate chiar eu sunt nashul tau. am intaratat-o un pic cum ca nu ar putea,nu ar fi in stare etc etc.. si nu mai scapam de ea.

asta e tactica de a avea pe cine vrei..sa il intarati si sa fugi. :P

Editat de Leu79

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e o modalitate bunicica de a testa interesul cuiva pentru tine, dar sunt si persoane care se decid sa te fugareasca nu pentru ca te plac foarte mult, ci pentru ca vor sa isi testeze ambitia "Iti arat eu tie".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si ce castigi? :P Adica, te mai si impiedici, sau doar fugi?!

 

ma impiedic o data.. :D

 

Cred ca e o modalitate bunicica de a testa interesul cuiva pentru tine, dar sunt si persoane care se decid sa te fugareasca nu pentru ca te plac foarte mult, ci pentru ca vor sa isi testeze ambitia "Iti arat eu tie".

 

 

dar o iau..o fac sa faca ce vreau eu :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu fug sincer, fara nicio tactica. Si parca mai rau le agiti.

 

daca fugeai de toate nu aveai avatarul ala. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×