Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
maybe

Est sau Vest.

Unde va aflati ?  

38 members have voted

1. 1. Unde va aflati ?

• Estul Romaniei
      15
    • Vestul Romaniei
      5
    • Strainatate
      7
    • Nordul Romaniei
      3
    • Sudul Romaniei
      6
    • Centrul Romaniei
      2

Recommended Posts

Incercati sa trasati o mediana imaginara asupra hartii Romaniei apoi dati un raspuns. Eu sunt din est.

defapt, nu stiu daca am pus bine in est... acolo m-am nascut, dar in vest locuiesc de la 2 anisori

Est sau Vest? Strainatate? Chestionarul tau am impresia ca are o greseala "mica".. .. Sudul si Nordul unde sunt??? Sau nu ai auzit de ele? Cei din nord/sud sa se prefaca pur si simplu ca nu ai vazut topicul acesta? :blinca: Fara suparare, dar cred ca ai uitat doua puncte cardinale : Nordul si Sudul.

M-am gandit la asta dar in cazul acesta cei care erau in sv nv se ne probabil nu se puteau decide ce sa voteze. Si ca un al 2 lea motiv as spune ca in ziua de azi notiunea de est si vest este mult mai vehiculata... :oca:

Est sau Vest? Strainatate? Chestionarul tau am impresia ca are o greseala "mica".. .. Sudul si Nordul unde sunt??? Sau nu ai auzit de ele? Cei din nord/sud sa se prefaca pur si simplu ca nu ai vazut topicul acesta?

Sa bag Bucurestiul in Est sau Vest??? Parca e mai aproape de Est... si inca o chestie... pentru ce acest topic??? :roll: :) ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this