Sari la conținut
Forum Roportal
andaroseatza

Unde pot sa merg cu cortul ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Puteti sa-mi spuneti si mie unde as putea sa ma duc cu cortul intr-un weekend cu familia ??? Undeva unde sa dau la peste pe malul unui lac sa amplasez si cortul , sa putem face gratar , o padure langa noi ar fi binevenita .... Astept raspunsurile Dumneavoastra... Multumesc Anticipat ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La Felix...poate e prea departe de tine ,dar e un loc perfect pentru a-ti pune cortul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Puteti sa-mi spuneti si mie unde as putea sa ma duc cu cortul intr-un weekend cu familia ??? Undeva unde sa dau la peste pe malul unui lac sa amplasez si cortul , sa putem face gratar , o padure langa noi ar fi binevenita .... Astept raspunsurile Dumneavoastra... Multumesc Anticipat ...

 

 

De exemplu la mine in Galati, poti merge pe malul Dunarii(mai bine pe malul celalalt, ai o vedere superba noaptea cand orasul e plin de lumini), poti merge la "Lacul Vanatori" (unde ai si gratar ai si lac + ca nu e obligatoriu sa iei cortul, poti sa inchiriezi o casuta) sau poti merge la "Priza Dunarii" (aceleasi optiuni ca si la lac).

 

 

Totul cred ca depinde de locul unde esti tu :bye: ca asta n-ai spus-o :yes:

Editat de condors

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si te poti trezii si fara cort ca asa sunt moldovenii , invidiosi pe cortul tau, sunt sanse sa-ti vanda cortul pe o sticla de beutura... :bye:

Editat de Clinho

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Puteti sa-mi spuneti si mie unde as putea sa ma duc cu cortul intr-un weekend cu familia ??? Undeva unde sa dau la peste pe malul unui lac sa amplasez si cortul , sa putem face gratar , o padure langa noi ar fi binevenita .... Astept raspunsurile Dumneavoastra... Multumesc Anticipat ...

 

Brasov ... pietrele lui Solomon ...au exact ce ai mentionat mai sus :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Puteti sa-mi spuneti si mie unde as putea sa ma duc cu cortul intr-un weekend cu familia ??? Undeva unde sa dau la peste pe malul unui lac sa amplasez si cortul , sa putem face gratar , o padure langa noi ar fi binevenita .... Astept raspunsurile Dumneavoastra... Multumesc Anticipat ...

 

 

si noi vrem exact acelasi lucru! daca vei gasi poate ne spui si noi si mergem si noi. cu cat e "gasca" mai mare cu atat e mai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Puteti sa-mi spuneti si mie unde as putea sa ma duc cu cortul intr-un weekend cu familia ??? Undeva unde sa dau la peste pe malul unui lac sa amplasez si cortul , sa putem face gratar , o padure langa noi ar fi binevenita .... Astept raspunsurile Dumneavoastra... Multumesc Anticipat ...

 

Sunt foarte multe locuri care se incadreaza in descrierea ta. De unde esti? Cauti, banuiesc, ceva in apropierea orasului tau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

25 iunie 2007, localitatea Corbu, Judetul Constanta, un colt de paradis inca nestricat de om, cu delta si marea ingemanandu-se, la 200 de metri distanta. Ne-am saturat de Vama Veche cu berea la 50 de mii, haideti sa le aratam ca putem avea atitudine si fara sa distrugem un loc. Ai dorinta de libertate in gand, rockul in suflet si un cort la indemana? Vino la Corbu, si nu iti va parea rau...focuri pe plaja, liniste, prietenie si iubire...Vama Veche a murit, traiasca Vama Veche. NU sunt conditii prea multe...Nisip, mare , Delta Dunarii si un zambet. NU va va parea rau.

Editat de Coutally
mail sters

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
25 iunie 2007, localitatea Corbu, Judetul Constanta, un colt de paradis inca nestricat de om, cu delta si marea ingemanandu-se, la 200 de metri distanta. Ne-am saturat de Vama Veche cu berea la 50 de mii, haideti sa le aratam ca putem avea atitudine si fara sa distrugem un loc. Ai dorinta de libertate in gand, rockul in suflet si un cort la indemana? Vino la Corbu, si nu iti va parea rau...focuri pe plaja, liniste, prietenie si iubire...Vama Veche a murit, traiasca Vama Veche. NU sunt conditii prea multe...Nisip, mare , Delta Dunarii si un zambet. NU va va parea rau.

 

Yup, frumos la Corbu... se pare ca exista deja un trend de a transforma locul intr-o noua Vama, dar cand am fost anul trecut in august, era foarte putina lume. :cry:

Editat de Coutally
edit citat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Yup, frumos la Corbu... se pare ca exista deja un trend de a transforma locul intr-o noua Vama, dar cand am fost anul trecut in august, era foarte putina lume. :cry:

pai asta era si ideea ...sa nu fie multa lume

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×