Sari la conținut
Forum Roportal
soimos1

Circul nesimtirii

Postări Recomandate

Circul nesimtirii ...murdariile continua ... iar tupeul prostia si nesimtirea a atins culmi apologetice!

 

 

Iata exemple

 

- tupeistul profesionist Tariceanu cel pus in frunea tarii sa isi apere afacerea Auto ... cica nu a inteles ca manevra sa proprie de a-l demite pe presedintele Basescu, s-a intors IMPOTRIVA lui ...(caci de fapt asta a fost vointa romanilor) si astfel tupeistul a inteles sa mascheze rahatul care in care a ajuns prin votul poporului ... cu afirmatii gen: poporul romann ..i-a mai dat ...cica...o sansa lui Basescu!

Da ... o fi ...dar in acelasi timp ti-a taiat tie Mau...adica ai luat o tifla peste bot!

 

- Funar afirma ca alegerile au fost fraudate ...uitand ca la conducerea tarii se afla "banda celor322" din care faceau si ei parte ...si nu presedintele demis sau partidul acestuia ...deci cine a fraudat daca nu ei?

 

Topicul isi propune sa scoata in evidenta murdaria clasei politice romanesti sau a presei aservite acestora ...cu scopul de a demonstra celor care inca mai conduc tara, ca poporul roman nu mai e poporul de "stupid people" si ca de fapt adevaratii stupizi ai poporului sunt tocmai ei ... adica "altetele" jegoase ale neamului!

 

 

 

Ludovic Orban:

 

Votul poporului roman nu trebuie considerat unul ProBasescu ci anti PSD ...ha ha ha huhuhuhuh...hihihihihihi heheheheheheh hohohohohoho

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ludovic Orban PNL:

 

Guvernul isi va continua neabatut programul de guvernare ,... in favoarea populatiei ... (bineinteles)!!

 

Si .... a hotarat sa intre in opozitie!!!!

 

un ziarist: - Pai cum isi va continua actuala guvernare daca intra in opozititie ?

 

Iata Raspunsul :

 

Pai nu stiu ca nu sunt FUTUROLOG !!!

ha ha ha ...

 

iata un exemplu de cine sunt adevaratii "stupid people" ai Romaniei ...politicienii de curte veche!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar daca eu una am votat pentru demitere , bunul simt ar cere cateva demisii. :P

 

 

da, a lui Basescu :P

 

nu stiu de ce ne mai agitam...intr-adevar...am primit ceea e meritam ( ca tara, ca societate)... asta e Romania, o Romanie a mistourilor, a manelelor, a dansului din buric, a limbajului de 2 lei...a jocurilor politice, a nepasarii, a tradarii, a partizanatului politic, a oligarhilor..cei "buni" bineinteles...intr-un cuvant a lui Basescu, presedintele nostru, stapanul nostru ( ca doar asa s-a autointitulat) :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da, a lui Basescu :P

 

nu stiu de ce ne mai agitam...intr-adevar...am primit ceea e meritam ( ca tara, ca societate)... asta e Romania, o Romanie a mistourilor, a manelelor, a dansului din buric, a limbajului de 2 lei...a jocurilor politice, a nepasarii, a tradarii, a partizanatului politic, a oligarhilor..cei "buni" bineinteles...intr-un cuvant a lui Basescu, presedintele nostru, stapanul nostru ( ca doar asa s-a autointitulat) :P

Nu spera inutil in demisia presedintelui. El acum are intalniri programate in Piata Universitatii. Pentru stabilitate e mai bine ( si era de prevazut ) ca va ramane. Daca reuseste sa faca ceva util pentru tara, iesim cu totii castigati, daca nu , va pierde mult la alegerile viitoare.

IN total a fost un exercitiu democratic. Cam scump , au iesit perdanti cu totii, dar in fine, a castigat democratia.

Daca tarii i-ar fi bine, noua ne-ar fi bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da, a lui Basescu :P

 

nu stiu de ce ne mai agitam...intr-adevar...am primit ceea e meritam ( ca tara, ca societate)... asta e Romania, o Romanie a mistourilor, a manelelor, a dansului din buric, a limbajului de 2 lei...a jocurilor politice, a nepasarii, a tradarii, a partizanatului politic, a oligarhilor..cei "buni" bineinteles...intr-un cuvant a lui Basescu, presedintele nostru, stapanul nostru ( ca doar asa s-a autointitulat) :P

N-o lua de la capăt. :P Există principii mai presus de preferinţele personale, iar cei care au prins vremea lui Ceauşescu, l-au acceptat 10 ani pe Iliescu fiindcă reprezenta voinţa majorităţii, nu fiindcă le-ar fi fost drag. . Hai să presupunem că Băsescu ar demisiona. Pe cine vezi tu preşedinte?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-o lua de la capăt. :P Există principii mai presus de preferinţele personale, iar cei care au prins vremea lui Ceauşescu, l-au acceptat 10 ani pe Iliescu fiindcă reprezenta voinţa majorităţii, nu fiindcă le-ar fi fost drag. . Hai să presupunem că Băsescu ar demisiona. Pe cine vezi tu preşedinte?

 

era o ironie dragul meu :P

 

il cunosc pe omul asta, nu ar demisiona sub nici o forma, "nu i-ar iesi nimic" cum ii placea sa spuna pe vremuri...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.... nu stiu de ce ne mai agitam...intr-adevar...am primit ceea e meritam ( ca tara, ca societate)... asta e Romania, o Romanie a mistourilor, a manelelor, a dansului din buric, a limbajului de 2 lei...a jocurilor politice, a nepasarii, a tradarii, a partizanatului politic, a oligarhilor..

 

Pai care crezi ca e cauza ? ...

...genele mostenite de la Adam si Eva?

 

.... basescu de care pomenesti?

 

... sau poate "educatia" intr-o scoala in care nu se pune nici un accent pe educatie .... o scoala in care prostofesorii dau tonul la prostie nesimtire, si egoism?

 

dar sa revenim la topic ... adica la "dansul de buric" al celor care sunt rusinea Romaniei? ...clasa politica!

 

 

Tariceanu:

"Fundul meu are nevoie de suspensii moi" ...

 

ce ar fi sa i le aplicam noi cu varful pantofilor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai care crezi ca e cauza ? ...

...genele mostenite de la Adam si Eva?

 

.... basescu de care pomenesti?

 

... sau poate "educatia" intr-o scoala in care nu se pune nici un accent pe educatie .... o scoala in care prostofesorii dau tonul la prostie nesimtire, si egoism?

 

dar sa revenim la topic ... adica la "dansul de buric" al celor care sunt rusinea Romaniei? ...clasa politica!

 

 

Tariceanu:

"Fundul meu are nevoie de suspensii moi" ...

 

ce ar fi sa i le aplicam noi cu varful pantofilor?

 

 

interesant..daca dadeai citatul pana la capat intelegeai ce vreau sa zic... te-ai oprit exact unde ti-a convenit :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
il cunosc pe omul asta, nu ar demisiona sub nici o forma, "nu i-ar iesi nimic" cum ii placea sa spuna pe vremuri...

Comportarea lui

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×