Sari la conținut
Forum Roportal
OacOac

Intrebare pt Roportal III

Postări Recomandate

Du-te pe google, da "Zeta" si cauta pe la pag 7 sa te convingi ce ai scris tu despre ea. Asadar, NU A MINTIT.

M-a mintit doar pe mine folosind numele meu pentru contul de yahoo, ea fiind norvegianca.

Acum FII ATENTA, NU IAU APARAREA NIMANUI.

 

Ati gresit fata de zeta, recunoaste pentru binele viitorului tau copil, am iertat tot, dar ea NU.

ACUM TREBUIE SA VA IERTE SI EA. ACEL INS LIGIUS IMI SCRIA MIE DEOARECE CREDEA CA SUNT EA...DIN CAUZ ADRESEI care nu imi mai apartine, am schimbat-o. se va razbuna, si-a facut un tel din asta. ACUM E IN NORVEGIA...FII ATENTA SI NU MAI FACE PE STRUTUL. ACEL TOPIC EXISTA inca ACOLO UNDE TU ESTI VEDETA...MIRELUTO.

 

cine are urechi sa vada :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cine are urechi sa vada :o:

 

 

Dar cine ti-o fi scris tie, ca nu ti-a scris aici, dupa cum imi spuneai in privat, de unde le stia pe toate? Ca doar cine vrea razbunari (parca suntem in telenovela!) nu striga in gura mare: atentie, vin sa ma razbun!, Vine tiptil si tace si face.

De exepmplu eu: am intrebat clar de ce suntem colegi cu membrii cei banati de voie, de nevoie, de ce sunt numarati ca membri banati, etc. Mi s-a raspuns, totusi: nu e timp pentru stergerea lor. Mireluta, daca nu aici ti s-a trimis teribilul quotte fara nume, ma rog nick, nu stiu ce sa zic, ce urmaresti? Cum si ce vei demonstra? Ca te-am admirat pentru taria de a sta pe forum atata vreme ca sa imi faci "felul" in mod straniu, adica lipsit de sens! Nu cred ca dorea decat distractie "cine" ti-o fi scris tie "in alta parte", ciudat...cum in alta parte, vorbim de alte forumuri aici? Despre ce faci tu pe alte forumuri vorbesti aici?Cea care mi-a relatat povesti de pe forum, a vrut sa se distreze, mi-am dat seama. Incep sa banuiesc de ce...Asa cum a dorit si cu mine, sa ma distrez un pic. Nu era nici treaba si nici interesul meu! Al tau e? De ce? Acum, aici, in pragul unui mare eveniment din viata ta? Am primit atentionari de la membrii roportal ca ma vorbesti pe alte forumuri, le pot arata. De ce, cu ce drept? Cu dreptul omului pe care l-am respectat si l-am considerat prieten!

roportal, o intrebare: de ce lasam ura si invidia sa creeze monstri pe forum?...retorica, of course...acum stiu de ce nu au fost acceptate scuzele mele...inca! E timp, eu imi dau abia acum seama de ce am fost starnita sa pun intrebarea si sa nu mi se raspunda. Pentru ca unii vorbesc in necunostinta de cauza. Nu permit sa mi se asocieze numele cu al altor useri ne-banati sau banati, nu e cazul Ai vrut scandal Mireluta, tocmai am aflat ca-l vrei demult, ca ai tu nu stiu ce banuieli! Dar nu vei avea scandal cu mine, chiar daca il doresti demult! Nu te mai baza pe banuieli, nu e bine si corect.

Am pus si intrebarea pentru roportal, sunt absolut on topic.

Editat de Ydeea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Suferi de personalitati multiple?!

Nu caut cearta, nici macar nu port ranchiuna....poate mai deschid si alti ochii si privesc in jurul lor :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aici se pun intrebari pentru roportal, nu se incearca insultarea membrilor vis a vis de personalitatea lor! .

Ar fi bine sa deschizi tu ochii si sa vezi ce faci, pe unde, in ce fel si mai ales, cu cine..:(

Cititi mai jos:

 

hello! ce au fete astea cu tine? ce forum roz ...si ce abereaza?

 

Nu stiu nici eu. barfe despre tine, am intrat pe forumul mirelutzei si am citit acolo.

Eram doar cirioasa ce au cu tine...

 

Sunt in mesageria mea, pot spune si cine sunt membrii care mi le-au trimis, dar, le voi cere consimtamantul inainte. :o:

 

Mai am, daca vrei sa vezi cine are personalitati multiple, eram prietene bune, ma provocai, ma intrebai, ma chestionai, doreai poze cu mine si logodnicul, ba chiar si de la nunta ....pai, ce sa mai cred? :P Aviz amatorilor! :P

 

Intrebare pentru roportal: ce parere aveti despre userii care barfesc membrii de pe roportal pe alte forumuri? Nu e asta o antireclama! Ba este, din belsug! :)

 

Si ca sa pun lucrurile la punct: eu nu aduc aici pm-uri primite de la nu stiu cine pe nu stiu ce alte forumuri! Aia e treaba ta pe alte forumuri! Eu am postat pm-uri primite aici, de la membrii roportal!

Daca Mireluta vrea cearta si harta, va trebui sa o caute in alta parte! :)

 

... mi s-a spus ca ma barfesti... ce ti-am facut .................................

:o:

Unde te barfesc? :P

 

Iti poti face si nick name la Nicu pe forum, ;)

 

Nu postez acolo (chiar daca m-am inscris, nu am scris si nu voi scrie nici un cuvintel), nu stiu daca e o afacere sa ma "inviti" pe un alt forum aici, pe forumul roportal!

Ce parere are roportal de asta? E bine, e corect? Unii traiesc pe forumuri dar, nu e obligatoriu sa le faca reclama aici.

 

 

Eu, daca am avut ceva de: intrebat, comentat, propus, criticat sau de cerut scuze, am facut-o aici, pe forum, la sectiuniele respective. Suportand inclusiv consecintele. Aceasta e personalitatea mea! (nu e on topic, dar...am observat ca mai multi LEI spun lucrurilor pe nume:"nu-mi place cutare si gata")...aici. in vazul lumii, nu pe la spate, pe alte forumuri. Asta e tot si nu lungesc vorba, fiecare sa-si vada, de acum ininte, de treaba lui. :cheer:

Editat de Ydeea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca e vremea sa incetati disputa

prima care va accepta va primi un premiu

 

Puiu, eu am incetat, de fapt nici nu am inceput, dimpotriva! daca ea cauta cearta, o va avea. Stiu pe unde si ce a mai facut. Am aflat asta cu concursul membrilor roportal care, nu au "onoarea" sa faca parte din "vechea si nostalgica" gasca. :o:

 

Intrebare: noi, cei care abia am facut o jumatate de an de roportal, avem dreptul sa punem intrebari? Inca nu sunt sigura de asta! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fata draga esti dusa rau cu capu :o:

 

dupa ce ma asaltezi pe pm si ma tot intrebi de forumul lu nicu acus vii si ma insulti, ba mai mult te si trezesti sa vorbesti de alti uesri, vrei sa-ti fac publice toate pm-urile?? :P

 

ai ignor draguta de la mine, cand te tratezi, mai vorbim :)

 

PS: Apropo, n-am niciun forum :(

Editat de Mireluţa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fata draga esti dusa rau cu capu :o:

 

 

ai ignor draguta de la mine, cand te tratezi, mai vorbim :(

 

 

 

Apropo, ai ignore de la mine, calmeaza-te, bea un ceai si te vei face mai buna. Daca se mai poate.

 

Ai fost off, eu voi pune o intrebare: offtopicul de la acest topic, a se citi mai sus, cate warnuri valoreaza? Nu de alta, dar am fost insultata si in particular si aici, pe forum de catre usera "Mireluta".

In timp ce eu ii adresam urari sincere de bine si sanatate...Asta-i!

 

Inca o intrebare: cine urmareste pedepsirea cu sau fara motiv a userilor din Cluj-Napoca? Inclusiv pentru fleacuri, comparativ cu atacurile altora. A se vedea mai sus cum mi s-a adreasat usera Mireluta. "dusa rau cu capul" "te tratezi", etc", ei bine, e un atac. Si sunt (inca) din Cluj-Napoca. :P

Editat de Ydeea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi permit o remarca aiurea, mireluta n-are forum, are blog. Privat. :o:

 

Are multe conturi pe mai multe forumuri, treaba ei. Treaba mea e sa aflu de ce ma barfeste pe-acolo, nu-i facusem nimic, dimpotriva. Ati inceput sa va sustineti intre voi, nu e rau, hai steaua sau dinamo! :P

(Amarena, nici o treaba cu tine)

roportal, ai vazut? Ramane de vazut de ce...!

Editat de Ydeea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×