Sari la conținut
Forum Roportal
Arcadia@

Cronovizorul

Postări Recomandate

Citeam intr-o carte despre akasha, cum ca s-ar fi descoperit Cronovizorul, o masinarie care poate prelua imagini din astral , sub forma de poze.

Si iata ca am dat pe net de niste imagini din astral cu Isus si Maria. Ma gandesc ca s-a folosit ceva de genul cronovizorului.

jesus1ph5.th.jpg

 

Ce interesant ... Asa e posibil sa preiau si imagini de pe vremea Atlantidei sau cand mergeam de-a busilea. :hi:

 

Aici, siteul :hi:

Editat de Arcadia2007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Citeam intr-o carte despre akasha, cum ca s-ar fi descoperit Cronovizorul, o masinarie care poate prelua imagini din astral , sub forma de poze.

Si iata ca am dat pe net de niste imagini din astral cu Isus si Maria. Ma gandesc ca s-a folosit ceva de genul cronovizorului.

<a href="http://img170.imageshack.us/my.php?image=jesus1ph5.jpg" target="_blank">jesus1ph5.th.jpg

 

</a>

Ce interesant ... Asa e posibil sa preiau si imagini de pe vremea Atlantidei sau cand mergeam de-a busilea. :hi:

 

Aici, siteul :hi:

 

de ce crezi ca e adevarata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce, tu nu crezi?

nu prea . maria are deja mai multe imagini si in fiecare arata altfel

Editat de vali_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Arata ca un film din anii 30. Hai mai, chiar credeti toate prostiile? :spiteful:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce tocmai maria si isus? poate fi ...florica de la tg jiu ...hai sa gandim logic ,cate evenimente au avut loc de atunci si pana acum ...ar fi trebuit sa iasa o mie de personaje unuii peste altii ...masina filtreaza ,nu da voie decat la cel putin ...3 sau 4 personaje ...:) totusi e bun pentru un film sf ...:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu ce sa zic... poate sa fie pana la urma si o poza facut in urma unui film facut acum mult timp, sau poate sa fie trucata.

adica filmul meu cu alienii de la roswel e trucat dar poza asta nu?!votez ca este trucata atunci! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×