Sari la conținut
Forum Roportal
dulcineea

am cu ce ma lauda...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

vorbeam intr-o zi cu o vecina despre una alta, cand... fara nici un avertisment, mi-a trantit-o: "stii cu cati m-am culcat eu pana acum? dar sa vezi ce tehnici... sa nu mai vorbesc de metode de agatat!"

am ramas afis. :blinca: sa vorbesti cu atata lejeritate despre viata ta sexuala la 17 ani, inceputa la 15. :victory:

cine imi spune si mie care-i faza? de unde mania asta de a ma lauda cu aventurile si experientele sexuale???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chestia e ca la varsta mea o ignor sau rad... cand imi revin din stupefactie. dar ce te faci cand isi da drumul in fata unei fete de 15-16 ani, care din curiozitate si prostie, i-ar putea urma exemplul? :blinca:

Editat de dulcineea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tocmai de aia am scris ....inconstienta. :victory:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cayle Minogue a declarat ca si-a inceput viata sexuala la 14 ani si regreta ca nu si-a inceput-o mai devreme.... daca interesa pe cineva. :victory:

 

Eu no comment, si sustin spusele lui Spider.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chestia e ca nu stiu ce sa-ar intampla daca toate fetele si-ar incepe-o la 14 ani. la 18 ar arata foarte trecute si prea mature...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu consider ca fiecare stie cand este cazul sa inceapa.

Bineinteles ca baietii ar incepe cat mai devreme, si de multe ori cu oricine.

Dar nici fetele nu-sa mult prea departe - si sincer sa fiu nu cunosc vreo fata care sa fi spus ca si-a inceput viata sexuala "prea repede", desi cunosc exemple care si pe mine, ca baiat ma bulverseaza. :victory:

Nu poti defini cand este momentul - poate cuiva i se pare perfect normala o varsta care pentru altcineva este de neconceput, poate chiar pentru ca respectiva sau respectivul la varsta aceea nu erau atata de maturi. Si azi copiii se maturizeaza extrem de repede. Eu raman de fiecare data siderat cand vad cum gandesc/ce fac unii cu 5 ani mai mici decat mine. Asta este cursul lucrurilor, n-ai ce sa faci decat sa accepti.

Parerea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa zic...exista fel si fel de oameni cu gandiri foarte diferite.Se pare ca e la moda sa te lauzi cu experientele sexuale....cu cat ai avut mai multe cu atat esti mai "tare". :blinca:

Discutam zilele astea cu un baiat de varsta mea pe messenger...am avut si o discutie pe tema sexului si mi-a zis parerea lui despre cat de important e sexul intr-o relatie pentru el..Ar sta cu o fata doar ca sa intretina relatii sexuale ceea ce i se pare normal,iar daca mai si tine la ea ar face orice pentru fata respectiva,insa ca "relatia"sa dureze trebuie neaparat sa faca sex cu el in maxim 2 sapt daca nu NEXT girl. :victory: Eh poftim gandire...nu inteleg ce e cu dorinta asta de a grabi lucrurile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@deea_s: Am vazut din profilul tau cati ani ai. Daca baiatul respectiv este de varsta ta, mi se pare absolut normal sa vorbeasca asa. Este anormal sa vorbeasca asa la 40 de ani sau cand este insurat si este anormal sa intre intr-o relatie de lunga durata la varsta asta. Pana una alta la varsta voastra se strang experientele, si este o varsta absolut normala pentru acest lucru.

Bineinteles, fiecare are dreptul de a face cum crede de cuviinta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As crede ca totul tine de educatie, de media, de anturajul in care traieste subiectul, de comportamentul parintilor. Iata inca o dovada ca moralitatea multora din tinerii din zilele noastre e la pamant. Teribilismul juvenil este cel mai periculos in formarea viitorului adult.

Editat de maybe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×