Sari la conținut
Forum Roportal
Lily-Lily

Caut o ghicitoare adevarata

Postări Recomandate

Nu vreau nici sa fac vraji, nici sa invoc spirite...pur si simplu vreau sa merg la o ghicitoare, care sa-mi ghiceasca despre prezent si viitorul apropiat, nimic vital, de genul cand mor. Sunt si curioasa, pur si simplu, dar si vreau sa gasesc pe cineva care sa stie sa-mi ghiceasca, nu sa ma "duca"...in carti, in cafea, in ce-o fi.

Daca aveti cunostiinta de o asemenea persoana, care ma poate ajuta, va rog sa imi transmiteti datele ei de contact. Nu vreau mai mult, numai sa-mi ghiceasca.

Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ar trebui mai intai sa discuti cu persoana la care te duci ( ghicitoarea) ...s-ar putea sa fie vreo mincinoasa.

ma distrezi ce ai putut sa gandestii..ce sa vb inainte cu ea?sa intrebe cate kilograme are sau ce culoare de ochi,sau daca stie sa ghiceasca??pai nu pt asta se duce la ea sa afle viitorul?atunci daca i va zice ceva de trecut si prezent va putea afla daca se pricepe si se poate baza pe ce ii va ghici despre viitor!dar asa inainte ce sa vb cu ea?sa o intrebe ce a facut in ultimii 5 ani?sa i ceara un c.v. eventual??

bine macar ca i sa indicat de catre cineva care sa dus la acea ghicitoare si acum e oarecum de incredere femeia;din moment ce a recomandat o omul..nu?!

Editat de torquemada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
andrei tomici..si acum culmea ar fi sa imi dati ban pentru reclama :hi:

..un copil care crede ca stie ceva si nu stie nici ce am uitat eu!nu il recomand!as spune mai multe dar daca e cazul spun..deci nici macar nu e ghicitor..zice ca are puteri paranormale(viseaza) si trimite i tu bani inainte fara sa iti zica ceva ti se pare corect?ca iti da nr de cont inainte de a te baga in seama!

Editat de torquemada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vrei sa`tzi cunosti viitorul ? :hi:) cea mai simpla praktika si cea mai grea in acelasi timp , nu ai nevoie de magie ci de un om cu anumite abilitatzi ce te poate hipnotiza , ai fi uimit(a) cate lucruri se ascund in subinconstientul tau :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Anuntul asta suna cu unul de la matrimoniale.....eu caut..........un barbat adevarat.....la fel de zadarnica,aceasta cautare...mai cauta....dar nu o sa gasesti decat cuvinte.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Anuntul asta suna cu unul de la matrimoniale.....eu caut..........un barbat adevarat.....la fel de zadarnica,aceasta cautare...mai cauta....dar nu o sa gasesti decat cuvinte.....

din pacate...este un topic al lui sabrinna cam asemanator si tot nu sa oferit nimeni cu ajutor concret

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×