Sari la conținut
Forum Roportal
Schimbarea Perceptiei

Imagini cenzurate de TVR, Antena 1 si PRO TV

Postări Recomandate

Am avut ocazia sa lucrez intr-o televiziune locala , e adevarat sunt persoane influente din diferite partide care au drept scop manipularea opiniei publice.

E foarte simplu , eu fac parte dintr-un partid aflat la putere , un reporter de la o televiziune descopera un caz in care am prejudiciat statul, daca am o functie onorabila si aceea televiziune e condusa de o persoana dintr-un partid afiliat(gen eu de la PSD directorul de la PNL)cu siguranta acel material nu va aparea veci pururi amin pe sticla.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In caz ca nu stiai, bucati intregi din discurs au fost difuzate LIVE pe Realitatea, N24 si Antena 3. Nu tot, intr-adevar, insa mult mai mult decat arati tu aici. Nu stiu ce a difuzat TVR, nu urmaresc.... :stars:

Editat de Asfaloth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vederea maselor creeaza empatie. Televiziunile de stiri incearca sa le ascunda de ochii telespectatorului informat si formator de opinie.

 

Nu a fost nimic in neregula cu televizoarele dumneavoastra. Daca ati incercat sa reglati imaginea sau sonorul, a fost zadarnic. Cineva a controlat transmisia, orizontala si verticala, tot ceea ce ati vazut si auzit, astfel incat vizita lui Vanghelie rege al PSD, al micilor si al berii sa fie mai evidenta decat turneul electoral al presedintelui suspendat Traian Basescu in Spania.

Editat de Schimbarea2012

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vederea maselor creeaza empatie. Televiziunile de stiri incearca sa le ascunda de ochii telespectatorului informat si formator de opinie.

 

Nu a fost nimic in neregula cu televizoarele dumneavoastra. Daca ati incercat sa reglati imaginea sau sonorul, a fost zadarnic. Cineva a controlat transmisia, orizontala si verticala, tot ceea ce ati vazut si auzit, astfel incat vizita lui Vanghelie rege al PSD, al micilor si al berii sa fie mai evidenta decat turneul electoral al presedintelui suspendat Traian Basescu in Spania.

O sa dau linkul pe messenger. Te-as ruga sa-mi spui daca air eusit sa si salvezi filmula sta sau e doar pe youtobe. Vreau sa-l sherez si postez pe un alt mare site romanesc gen roportal. Da-mi un mesaj privat sau o sa te contactez eu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am privit de 3-4 ori si nu am inteles nimic! ce anume trebuia sa vad ce nu am vazut la tv?ca era lume multa la castellon(raiul capsunarilor romani)??am vazut imagini la tv cu multimea buluc adunata pe micutul stadion de fotbal...unde e marea cenzurare?frate cred ai probleme cu televizorul tau...eu am vazut deja pe la stiri imaginile astea...de altfel ti a zis si Arminius mai sus...

Editat de torquemada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×