Sari la conținut
Forum Roportal
J0'

Ce cauta US army in ro?

Postări Recomandate

explica si mie cineva de ce am vazut 10 camioane( Us army) in timp ce treceam granita la Nadlac? :D am citit f putin despre asta ... De ce au nevoie romanii de armata ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adica doar asa de chestie? sau care e substratul "adevarat"`?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
explica si mie cineva de ce am vazut 10 camioane( Us army) in timp ce treceam granita la Nadlac? :D am citit f putin despre asta ... De ce au nevoie romanii de armata ?

 

pai nevoie de armata nu au ...eventual de niste soldatei ...si asta asa ca sa ai cu te joci tu cand vi de la gradinita .... asa ca stai cuminte pe olita ta ...ca o sa afli singur(a) raspunsurile la asa Pobleme Mari pentru tine cand o sa cresti si tu mare!

 

Sau cu alte cuvinte ...daca taceai filozof ramaneai!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica doar asa de chestie? sau care e substratul "adevarat"`?

Păi, dacă ţinem seama şi de rachetele pe care le amplasează Statele Unite

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
explica si mie cineva de ce am vazut 10 camioane( Us army) in timp ce treceam granita la Nadlac? :yes: am citit f putin despre asta ... De ce au nevoie romanii de armata ?

 

Pai dupa ce au rezolvat problema cu Iugoslavia iar Afrika Korps a ajuns la zacamintele din Irak, trebuiesc protejate zacamintele din Romania. Plus ca de aici poate fi oricand declansata o campanie spre Est. Dupa ce se instaleaza scuturile anti-racheta, normal. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...eventual de niste soldatei ..

 

la ce ma pt ce ? pt simplu fapt ca e ieftin? ca e aproape de rusia ? si rusii au petrol?

 

parca stam pe un forum in care toti suntem liberi sa intrebam ...

 

@ pt doamna Olga :nu am citit ziare ca sincer era ultimul lucru care m-a interesat cat am stat in ro :stars: si nici nu astept complimente din camioane ( daca asta era impresia dumneavoastra) , cand pun o intrebare nu o pun de dragul de a intreba si io ceva

Editat de J0

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Păi, dacă ţinem seama şi de rachetele pe care le amplasează Statele Unite
Editat de aditm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci sa revin cu o info , care poate pe voi nu va intereseaza asa de tare , incepe sa se inchida o baza militara mare AMERICANA in hd germania, si mi se pare ciudat aici se inchide acolo se deschide

 

Credeti ca doar se muta unde e ieftin? :yes:

Editat de J0

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×