Sari la conținut
Forum Roportal
Simbiotik

Masini noi pentru NFS Most Wanted printre care si Dacia Logan!

Postări Recomandate

Aceste masini noi pentru superbul NFS Most Wanted sunt acum disponibile la http://www.needforspeed.sk. Iar printre care se afla si Dacia Logan 1.6 MPi dar si rablamentul de Dacia 1300. Informatii cum sa instalati aceste patch-uri cu masini gasiti in fisierul pe downloadat. Sau daca nu va descurcati postati aici si eu va voi ajuta :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aceste masini noi pentru superbul NFS Most Wanted sunt acum disponibile la http://www.needforspeed.sk. Iar printre care se afla si Dacia Logan 1.6 MPi dar si rablamentul de Dacia 1300. Informatii cum sa instalati aceste patch-uri cu masini gasiti in fisierul pe downloadat. Sau daca nu va descurcati postati aici si eu va voi ajuta :P

Frate cum se face ca dupa ce leam instalat patchurile alea nu imi apar masinile in joc? Am jocu instalat in partitia D undeva intrun folder jocuri....cand inst patchul imi scrie ca il instaleaza in D:\jocuri\NFSMW~1 io zic ca folderul specificat e bun dar cum dau de masini in joc???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Frate cum se face ca dupa ce leam instalat patchurile alea nu imi apar masinile in joc? Am jocu instalat in partitia D undeva intrun folder jocuri....cand inst patchul imi scrie ca il instaleaza in D:\jocuri\NFSMW~1 io zic ca folderul specificat e bun dar cum dau de masini in joc???

Pai aici e o mica problema: masinile apar numai in career. Adica dute in timpul carierei tale la un magazin de masini (Car Loot sau cam asa ceva) si acolo o vei gasi, dupa care o cumperi... Merge asa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Deci eu am luat masinile ale pentru NFS Most Wanted si nu mere. Amincercat sa intru peste tot,am mers si in cariera la magazinu ala de masini si nu le-am gasit nici acolo. Ce sa fac ca nu mere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut. Deci eu am luat masinile ale pentru NFS Most Wanted si nu mere. Amincercat sa intru peste tot,am mers si in cariera la magazinu ala de masini si nu le-am gasit nici acolo. Ce sa fac ca nu mere.

 

Comanda dumneavoastra pentru un autoturism Dacia Logan a fost inregistrata. Livrarea se face in termen de 8-12 saptamani. Va rugam reveniti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut.vreau si eu un lunk unde gasesc toate masinile pt most wanted...am avut un link cu un site unde erau toate natiile de masini si erau si usor de instalat dar miam formatat calculatorul si nul mai am asa ca va rog sa ma contactati si pe mine la idiul zatz_666

multumesc mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Frate cum se face ca dupa ce leam instalat patchurile alea nu imi apar masinile in joc? Am jocu instalat in partitia D undeva intrun folder jocuri....cand inst patchul imi scrie ca il instaleaza in D:\jocuri\NFSMW~1 io zic ca folderul specificat e bun dar cum dau de masini in joc???

Pai iti face un folder ci addons unde ai dat sati instaleze patchu int in addons si dupa aia intri in car replace si iti da un folder cu un nume al masini din joc dai copy la folder si intri in unde ai instalat mw in cars si stergi masina cu numele folder-ului care ti lo dat tie de exemplu daca iti sc la foderu din addons RX7 mergi in mw la cars si il stergi pe ala cu RX7 si il bagi pea tau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×