Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

daca sunteti ceva fani pe aici, nu ezitati sa postati mesaje. pentru cei care nu stiu cine este, logati-va pe acest link

http://youtube.com/results?search_query=mika

si vizionati videoclipurile. imposibil sa nu-ti placa. voi reveni cu mai multe detalii, daca sunt ceva fani pe aici. :D :D ;) :D :beach: :focus:

 

nu mai scrie aşa de mare!

post-92000-1178364857_thumb.jpg

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mika are o voce extraordinara,il lasa departe de tot pe Mihai Traistariu,are melodii interesante si...arata bine :focus: ...pt industria muzicala din zilele noastre e un artist care merita tot respectul...sper sa nu si-o ia in nas cu celebritatea

Editat de Milkinis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta asa e . slabe sanse sa devina infatuat. pe forumul dedicat lui din anglia, sunt multe mesaje, poze, video care indica clar cat de dragut este si foarte atent la fanii lui. chiar a primit cadouri facute de ei, un fel de jurnal cu scrisori de admiratie din toata lumea, iar acum ne pregatim pentru cadoul de ziua lui de nastere.

mie personal imi place exttraordinar pentru ca vocea si interpretarea imi amintesc de idolul meu, freddie mercury, plus ca este cu totul nou in muzica. ma saturasem de aceleasi melodii trase la indigo din r&b sau dance ori disco ori mai stiu eu ce. sa speram ca in curand va cocerta si in romani. anul asta nu, ca are agenda plina tot anul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mika are o voce extraordinara,il lasa departe de tot pe Mihai Traistariu,are melodii interesante si...arata bine :beach: ...pt industria muzicala din zilele noastre e un artist care merita tot respectul...sper sa nu si-o ia in nas cu celebritatea

ce să spun are o voce extraordinară

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai cam asta si este ideea albumului. copilaria, desenele animate bucuria, dragostea jucausa as spune. un album usor , muzical dansant, placut urechii. crede-ma c astiu ce zic. gusturile mele muzicale sunt vaste si am ascultat si formatii grele stil sepultura sau manowar dar acest stil greoi nu rezista sau nu are multi adepti. fiecare este o contributie la istoria mondiala a muzicii. dar vorbind de ceva nou, chiar este ceva nou. albumul sau , LIFE IN CARTOON MOTION are mai multe stiluri: tehno, pop, jazz, opera falssetto, dance, disco, balade, de toate pentru toti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
crede-ma c astiu ce zic. gusturile mele muzicale sunt vaste si am ascultat si formatii grele stil sepultura sau manowar dar acest stil greoi nu rezista sau nu are multi adepti.

Te cred , mi-am dat seama din postul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

momentan , presa straina il tot compara cu freddie sau scissosrs sisters. daca ramane la stilul lui propriu si-l va dezvolta, va rezizsta. daca va incerca de acum sa copie pe altii, se va autoelimina rapid. dar nu cred ca e cazul. deja face alergie de acum cand reporterii tot il compara cu nu mai stiu cine. chiar a declarat ca ar vrea s nu mai fie comparat acum cu nimeni. momentan e pe un teren minat. presiunile asupra lui sunt mari iar asteptarile d ela al doilea album si mai si. sa asteptam, sa vedem cu ce va mai veni si pe urma il disecam.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
momentan , presa straina il tot compara cu freddie sau scissosrs sisters. daca ramane la stilul lui propriu si-l va dezvolta, va rezizsta. daca va incerca de acum sa copie pe altii, se va autoelimina rapid. dar nu cred ca e cazul. deja face alergie de acum cand reporterii tot il compara cu nu mai stiu cine. chiar a declarat ca ar vrea s nu mai fie comparat acum cu nimeni. momentan e pe un teren minat. presiunile asupra lui sunt mari iar asteptarile d ela al doilea album si mai si. sa asteptam, sa vedem cu ce va mai veni si pe urma il disecam.

aici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai cam asta si este ideea albumului. copilaria, desenele animate bucuria, dragostea jucausa as spune. un album usor , muzical dansant, placut urechii. crede-ma c astiu ce zic. gusturile mele muzicale sunt vaste si am ascultat si formatii grele stil sepultura sau manowar dar acest stil greoi nu rezista sau nu are multi adepti.

din contra,''stilul greoi'' rezista cel mai mult..

Mika e bun de ascultat la plictiseala sau la fericire...cand esti suparat,nu mai merge :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×