Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
ThunderSS

Nu imi vine sa cred ca fac asta!

Recommended Posts

Cum ziceam nuj ce sa ma mai joc...am cautat dar nu am gasit; as vrea un joc single player (neaparat) RPG gen Gothic - World of warcraft daca stie cineva....un joc in care sa pot sa aleg sa fiu de partea raului si sa am spell-uri...multe spelluri...si daca nu stiti nici unul asa ziceti si voi ceva RPG-uri mai faine ce v-ai jucat si v-a plcaut. Multumesc.

Nu e 100% ce vrei, dar cred ca ti-ar placea The Elder Scrolls IV: Oblivion. E in toate topurile de gen. Nu e si genul meu, dar l-am jucat un pic, si cred ca se potriveste cu ce vrei tu.

adevarat pe asta nu l-am incercat (dar nu sunt sigur trebuie sa ma gandesc putin)...stiu ca am dl odata ceva cu un nume asemanator si era o porcarie dpdv al grafici si questurilor...o sa cau pe net sa vad dak e acelasi...multumesc oricum :bataita:

da ai drepatate...asta e sooooper...eu m-am jucat morowind si mi s-a parut aiurea :bataita:...tks a lot!!! Trebuie neaparat sa il dl zilele astea....se pare ca am treaba :lol:

da ai drepatate...asta e sooooper...eu m-am jucat morowind si mi s-a parut aiurea :spiteful:...tks a lot!!! Trebuie neaparat sa il dl zilele astea....se pare ca am treaba :unsure:

dak te mai plikti vreodat eu sugerez sa incerci jokurile de ps2 sunt si jocuri faine k god of war 1si2 pop si altel

adevart e k chia se simte diferentza dintre mouse & tst si un game pad

Iti sugerez Heroes of Mights & Magic

Nu cred ca Heroes Of Might & Magic este exact ce isi doreste el,dar oricum este un joc bun :stars:

battle for middle earth :band:

:kiss:

Edited by Bismarck

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this