Sari la conținut
Forum Roportal
cristina37

Examenul de capacitate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:flowers: Pe bune ca numai stele vad pina trece capacitatea nu stiu cum sa trec de emotii pentru a-i da incredere si curaj puiului meu la examen.Sint foarte emotivaaaaaaaa Cred ca si la banchet voi plinge pentru toti parintii din judet.Va las cu bine. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa nu arati copilului emotiiile tale .Cu timpul sa nu i le transmiti si lui.Ar fi pacat,pt ca ei au mai putine emotii ca noi,parintii.Bafta multa si succes la examen.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum si cei de a 7a au dat teza cu subiect unic.. saracii copii ce e in sufletul lor :P

sunt atat de bulversati incat ii doare in cot :) in scoala la mine a fost o singura fata care a luat 9 restul 4 5 3 6 cam asha :P/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

toata povestea cu capacitatea a inceput o data cu generatia mea :P ce batran tre' sa fiu :)

bafta copii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt atat de bulversati incat ii doare in cot :stars: in scoala la mine a fost o singura fata care a luat 9 restul 4 5 3 6 cam asha :cheer: /

e un caz special, notele astea spun totul despre scolile in care s-au lu at

si eu am dat tezele unice anul asta si am luat 9 la amandoua.. noteele mari s-au luat in colegii, si scloi cu renume, dar au fost si fraude..

La limba romana, stand in in sala si asteptand sa vina subiectele....a venit un coleg dintr-o clasa paralela langa minse si mi-a zis ce subiect se va da la proba de literatura.. am ras, am zis ca n-are cum sa fie chiar aia, si totusi am inceput sa imi repet caracterizarea, asa cum mi s-a zis.. deci... :biggrin:

Ministerul isi bate joc de noi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e un caz special, notele astea spun totul despre scolile in care s-au lu at

si eu am dat tezele unice anul asta si am luat 9 la amandoua.. noteele mari s-au luat in colegii, si scloi cu renume, dar au fost si fraude..

La limba romana, stand in in sala si asteptand sa vina subiectele....a venit un coleg dintr-o clasa paralela langa minse si mi-a zis ce subiect se va da la proba de literatura.. am ras, am zis ca n-are cum sa fie chiar aia, si totusi am inceput sa imi repet caracterizarea, asa cum mi s-a zis.. deci... :biggrin:

Ministerul isi bate joc de noi

jos ministeru'!

jos ministru!

dar pe cine punem???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×