Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Ashynn

DVD-uri originale

Recommended Posts

Am si eu cateva intrebari in legatura cu dvd-urile originale cumparate din magazine.Poate unora o sa vi se pare de-a dreptul stupid, dar nu prea ma pricep, :) de aceea as dori sa stiu daca exista anumite conditii pentru vizionarea filmului...exista player special cu care se vad astfel de dvd-uri... adica le pot vedea cu unul gen Winamp, Media Player, BsPlayer, Real Player sau e nevoie de ceva mai bun? :)

Presupun ca merg si in cazul in care am DvD-Rw...si nu Home-Cinema..sau nu? Ati intampinat dificultati in ceea ce priveste subtitrarile?

Nu necesita nimic special, te poti uita la ele la fel cum o faceai inainte (allegedly :) ) la cele piratate :).

Nu necesita nimic special, te poti uita la ele la fel cum o faceai inainte (allegedly :) ) la cele piratate :).

Filmele piratate circulă mai rar pe DVD, de-obicei se

Edited by harald

Multumesc pentru ajutor.

Nu vizionam filme piratate...ci doar luate de pe net ca oricare de altfel :flowers: ...adica cel putin nu dadeam bani pe ele :crazy:

Si deci se pot viziona si cu programele amintite mai sus de mine sau e cazul sa fac rost de un alt program?

Nu vizionam filme piratate...ci doar luate de pe net ca oricare de altfel :bye:

La asta mă refeream şi eu, dar fitzroy trebuia să arate că ştie despre "graurii" care-şi imortalizează nunţile pe DVD-uri destinate pentru player-e de casă.

Există două noţiuni, care adesea crează confuzie, ca şi acum: DVD se foloseşte şi pentru suport (discul de policarbonat, DVD-ROM) dar şi pentru filme

La asta mă refeream şi eu, dar fitzroy trebuia să arate că ştie despre "graurii" care-şi imortalizează nunţile pe DVD-uri destinate pentru player-e de casă.

Există două noţiuni, care adesea crează confuzie, ca şi acum: DVD se foloseşte şi pentru suport (discul de policarbonat, DVD-ROM) dar şi pentru filme

Am si yo o mik prob :yahoo: :yes: :o::o::sorry: am luat u film si nu-l pot vedea..... o eroare....nu;s ce are :focus: si numai la filmul asta:((((

helppppp :D post-95518-1179900762_thumb.jpg