Sari la conținut
Forum Roportal
lavvinya

Plante de apartament

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pe langa ca nu am asa multa lumina in apartament si ma tot chinui sa le gasesc cate un loc bine luminat....o mare parte din florile mele mor iarna pt ca le mut din balcon(unde e rece) in casa...putine sunt cele care rezista.Ma gandesc ca nu numa asta e problema-pamantul florilor mele se tot albeste la suprafata ....si nu stiu de ce.....poate imi dati voi niste sfaturi....si inspre ce plante sa ma orientez pe viitor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cautam pentru tine topicul in care era vorba despre albitul pamantului la suprafata si tratamentul pe care ni l-a spus Master of Disaster, dar nu mai stiu pe unde e :focus: o sa il caut si il postez si aici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va prezint planta mea preferata,care anul acesta a facut si flori!sper sa va placa si celelalte care sant mai banale!dar frumoase.

post-87259-1178043525_thumb.jpg

post-87259-1178043580_thumb.jpg

post-87259-1178043633_thumb.jpg

post-87259-1178043684_thumb.jpg

post-87259-1178043730_thumb.jpg

post-87259-1178043778_thumb.jpg

post-87259-1178043833_thumb.jpg

post-87259-1178043892_thumb.jpg

post-87259-1178043944_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va prezint planta mea preferata,care anul acesta a facut si flori!sper sa va placa si celelalte care sant mai banale!dar frumoase.

 

 

superbe!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va prezint planta mea preferata,care anul acesta a facut si flori!sper sa va placa si celelalte care sant mai banale!dar frumoase.

superbe, spune-mi si mie numele celei din prima fotografie :bataita: Vreau su eu unaaaaa!!! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se ia o "ramurica",se pune in apa si cand face mustati se planteaza,eu am trimis careva in romania ,la prietene,nu am urmarit evolutia lor acolo,ma interesez si va comunic!SIGUR in vara asta ajunge una la desiderio,aapoi daca tii legatura cu desiderio,propmit ca trimit doua!cu mult drag!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×