Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu una... am avut parte... pana de curand.... numai si numai de soacre, mame de fii, ingrozitor de rele!!! Oricat de multe as fi facut, nu eram destul de buna pt fiul ei, odrasla ei, o minunata faptura greu de multumit!!!! Ce se intampla cu aceste mame??? Care este secretul unei bune convieturi alaturi de mama soacra??? Te intelegi bine cu soacra sau cu mama iubitei/iubitului tale/tau??? Cum se comporta cu tine???

Astept pareri pro si contra!!! :lol:

 

:D :crazy: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... Care este secretul unei bune convieturi alaturi de mama soacra??? Te intelegi bine cu soacra sau cu mama iubitei/iubitului tale/tau??? Cum se comporta cu tine???

Astept pareri pro si contra!!! :lol:

 

:doh: :P :cheer:

 

Secretul:sa va vedeti din an in pasti,cum se zice.Eu ma inteleg cu soacra foarte bine tocmai din acest motiv.Ne vizitam destul de rar,nu cer nimic,primesc daca mi se ofera,nu fac reclamatii privind comportamentul odorului pretios,nu ma plang de nimic in fata ei,in privinta nepotilor nu o contrazic niciodata,dar fac tot cum vreau eu.Cam asta e la mine....alte nurori ce spun?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa-ti dau un pupic pentru topicul deschis de tine!

 

Imi vine sa spun insirte-margarite de nu m-as opri pana cand as deveni eu insami soacra!

 

Sunt atatea de spus incat imi vine sa-mi iau concediu si sa scriu pe topicul acesta pana ajung la epuizare...

(poi voi fugi repede sa mor pe topicul lui Schimbarea nu stiu cat ... )

:lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh: Eu am cea mai buna soacra din lume, nu ma deranjeaza, n-o deranjez, nici nu stiu ca exista :lol:

Asta-i actualmente, nu dezgropam mortii :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E bine sa tii soacra la distanta cat mai mare. Intre noi e o distanta de vreo 120 de km. ne vedem rar si atunci numai pentru cateva ore.

De multe ori imi pare rau ca nu stam mai aproape una de alta, dar asta nu ar putea sa ma faca sa imi doresc sa locuiesc in acelasi oras cu ea.

Slava Domnului nu s-a bagat niciodata in viata noastra, fiind sustinatoare a ideeii: ''Fiecare cu viata lui'' si proverbului ''Cum iti asterni asa dormi'' si pentru asta o iubesc eu :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Soacra :doh:

 

La inceput s-a bagat cat putea de mult in viata noastra, apoi s-a calmat cand a vazut ca eu chiar ii iubesc baiatul si am grija de el.

 

Acum de cand sunt graviduta ma iubeste, declara la toti ca ii umplem casa cand ne vede. Eu o vizitez o data pe saptamana si imi face prajiturele ca stie ca vine Mirela pofticioasa. :lol:

 

O sa ne ajute dupa ce nasc, sper sa fie bine :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pun pariu ca nu aveti asa o soacra ca a mea. E o raritate. Super. Nu stie cum sa-mi ghiceasca dorintele numai si numai pentru a mi le indeplini. Suntem foarte bune prietene. Ea mai prietena decat mine, pentru ca ma ajuta mai mult decat eu pe ea. O draguta. Realmente o iubesc.

 

O pup. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pun pariu ca nu aveti asa o soacra ca a mea. E o raritate. Super. Nu stie cum sa-mi ghiceasca dorintele numai si numai pentru a mi le indeplini. Suntem foarte bune prietene. Ea mai prietena decat mine, pentru ca ma ajuta mai mult decat eu pe ea. O draguta. Realmente o iubesc.

 

O pup. :lol:

Ba eu am...sper sa nu citeasca pe aici,ca poate se razgandeste. :doh: Abia deschid gura ca mi-as dori ceva...uneori numai admir ceva si ma si trezesc cadorisita cu obiectul respectiv.Sper ca la vremea mea,sa fiu si eu ca ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba eu am...sper sa nu citeasca pe aici,ca poate se razgandeste. :doh: Abia deschid gura ca mi-as dori ceva...uneori numai admir ceva si ma si trezesc cadorisita cu obiectul respectiv.Sper ca la vremea mea,sa fiu si eu ca ea.

 

 

exactly :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×