Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

era uracios...am tacut si l-am sarutat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de obicei relatiile observ ca sunt conflictuale, cel putin ce se povesteste pe aici si din propria relatie: mereu eu ma plangeam ca nu imi da atentie (nu comunica), ca nu e suficient de tandru, ca da atentie altora (gelozie) si el se plangea ca il tachinez, ca nu il inteleg, ca sunt geloasa pe himere ...

obosita de asemenea conflicte care mergeau la nervi si voci ridicate ...

aseara am ajuns acasa, era bosumflat, oarecum sictirit se uita la meci abia mi-a raspuns la salut ... eu mereu pusa sa ii atrag atentia si sa il faca sa ma trateze cu afectiune si tandrete de data asta ...am tacut nu i-am mai scos ochii nu l-am mai intrebat de ce e suparat (oricum stiam ca imi zice ca are multe pe cap), m-am dus la pc si am inceput sa ma joc senina...

 

mi-a spus ca il doare piciorul ...am intrerupt jocul, l-am masat cu drag, l-am sarutat si m-am retras fara cuvinte

 

... m-a intrebat ce am, i-am zis ca nimic eu sunt bine, el mi se pare indispus

 

a venit la mine si m-a luat in brate si mi-a spus ca e ... stresat de probleme, si totul a decurs cum imi doream atunci cand il ... tachinam

 

cum ne satisfacem nevoile in relatie? ... mai intai respectand si daruind ce dorim sa primim...apoi ... :hi: ... :crazy:

barbatul trebuie inteles mult si ... iubit cu putina patima

 

relatii fericite !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am incercat si eu asta. Ce sa zic - esti norocoasa

Cu al meu drag sot, e altfel: cand vrea el sa se relaxeze ok, altfel nu merge :hi: nu stiu cum sa o scot la cap cu el. Pana l-a urma l-am lasat in plata Domnului. Cand vrea el OK altfel, nu mai imi bat capul cu el. :crazy: :crazy: imi vad de treaba mea pana ii pleaca pitici de pe creier

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:hi: ai naibii ce dificili is si barbatii astia :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dificili si se mai fac ...

 

a fost doar o chestie de noroc la ellla :crazy:

Taticule ... ma gandeam , ce dreacu ne-am face daca am fi si gravizi ? :crazy: atunci sa vezi dificultati ! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Taticule ... ma gandeam , ce dreacu ne-am face daca am fi si gravizi ? :hi: atunci sa vezi dificultati ! :crazy:

asta mai lipsea, dupa ce ca pe unii i'a afectat atat abstinenta :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de obicei relatiile observ ca sunt conflictuale, cel putin ce se povesteste pe aici si din propria relatie: mereu eu ma plangeam ca nu imi da atentie (nu comunica), ca nu e suficient de tandru, ca da atentie altora (gelozie) si el se plangea ca il tachinez, ca nu il inteleg, ca sunt geloasa pe himere ...

obosita de asemenea conflicte care mergeau la nervi si voci ridicate ...

aseara am ajuns acasa, era bosumflat, oarecum sictirit se uita la meci abia mi-a raspuns la salut ... eu mereu pusa sa ii atrag atentia si sa il faca sa ma trateze cu afectiune si tandrete de data asta ...am tacut nu i-am mai scos ochii nu l-am mai intrebat de ce e suparat (oricum stiam ca imi zice ca are multe pe cap), m-am dus la pc si am inceput sa ma joc senina...

 

mi-a spus ca il doare piciorul ...am intrerupt jocul, l-am masat cu drag, l-am sarutat si m-am retras fara cuvinte

 

... m-a intrebat ce am, i-am zis ca nimic eu sunt bine, el mi se pare indispus

 

a venit la mine si m-a luat in brate si mi-a spus ca e ... stresat de probleme, si totul a decurs cum imi doream atunci cand il ... tachinam

 

cum ne satisfacem nevoile in relatie? ... mai intai respectand si daruind ce dorim sa primim...apoi ... :crazy: ... :crazy:

barbatul trebuie inteles mult si ... iubit cu putina patima

 

relatii fericite !

 

Daaa! Frumos, mi-a placut. Uneori cele mai simple lucruri si gesturi rezolva o situatie tensionanta. Comunicarea.. se poate face si la alt nivel decat cel verbal.

Mi-ai mai inseninat ziua cu postul tau. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta mai lipsea, dupa ce ca pe unii i'a afectat atat abstinenta :crazy:

da ce dovlecel, n-am fi mame bune ? :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×