Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Personal imi place stilul lui. E un actor grozav..voi ce credeti? :D

 

scuzatzi pt greseala de nume:(.. johnny depp e corect..mii de scuuuzeee :haha: :lol: :D ;) :P

post-91757-1176745676_thumb.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place tipul e un actor grozav...dar parca mai era un topic despre el....sau poate ma insel.......arata bine...e un tatic model si un sot devotat......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi place tipul e un actor grozav...dar parca mai era un topic despre el....sau poate ma insel.......arata bine...e un tatic model si un sot devotat......

 

era un topic cineva ii cauta adresa de e-mail :crazy: si ... nu mai e :P

 

da, e un actor grozav, n-am ce zice, il apreciez in primul rand ca e in stare sa joace multe genuri, nu multi sunt capabili sa joace si comedii, si drame si sa le faca si bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi placea.

L-am vazut intr-un interviu. Ma dezamagit. ll credeam mai "brici".

Da` nu e. E nici mai mult nici mai putin decat ce e pe ecran.

So, raman la convingerea ca meritul filmului-daca egzista unu`,e de cele mai multe ori a celor de la "cast"-distributie.

Practic nu trebuie sa "joci" prea tare. E suficient sa fii tu. Dar sa fii ala care trebuie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Practic nu trebuie sa "joci" prea tare. E suficient sa fii tu. Dar sa fii ala care trebuie.

sau cum spunea Gary Cooper, sa-ti inveti bine replicile si sa fii atent sa nu te lovesti de mobilier

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sau cum spunea Gary Cooper, sa-ti inveti bine replicile si sa fii atent sa nu te lovesti de mobilier

 

e un actor grozav, are un stil de a juca in filme putin diferit, in trilogia piratii din caraibe se vede lucrul acesta(astept partea a 3-a)

 

ma inclin,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Personal imi place stilul lui. E un actor grozav..voi ce credeti? :flowers:

 

scuzatzi pt greseala de nume:(.. johnny depp e corect..mii de scuuuzeee :D :crazy: :no: :D :D

 

 

 

e preferatul meu :crazy: arata foarte bine la varsta lui si joaca foarte bine in filme ... plus ca e si un tatic de nota 20!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unul din actorii mei preferati. In afara de faptul ca e un actor excelent... si-a ales de minune filmele, ceea ce-l deosebeste de majoritatea actorilor din generatia lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unul din actorii mei preferati. In afara de faptul ca e un actor excelent... si-a ales de minune filmele, ceea ce-l deosebeste de majoritatea actorilor din generatia lui.

 

 

 

:bataita:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×