Sari la conținut
Forum Roportal
Iulyan_14

Fetele pls help

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Azi dupa ore...am mers cu prietena mea spre casa si cand sa ma duc spre mine spre casa am vrut sa o sarut si ea a zis"hai lasa-ma" a plecat in fuga si a zis "pa"...nu mi-a dat nici o explicatie...eu ce sa inteleg?

Editat de Iulyan_14

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate ai suparat-o cu ceva ...cine stie.....da mai multe detalii....cit timp va intilniti?...si de ce sa nui ceri ei explicatii?poate atunci ai sa intelegi :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt fata dar ma bag si eu :jester: dupa parerea mea poate ere o problema pu Parintzii in legatura cu relatzia voastra sau poate a aflat ceva nasol despre tine...chiar dak este adevarat sau nu...Momentan gandeste-te daca i-ai ascuns ceva important...sau stiu io...ceva ce sa o afecteze..

Editat de J0

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu parintii ei despre relatia noastra...si nici nu am ce sa ii ascund.Eram pe strada cand am vrut sa o sarut.Nu ne vedea nimeni apropiat ei.Chiar inainte de asta vorbam,glumeam,ne simteam bine.

Editat de Iulyan_14

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu parintii ei despre relatia noastra...si nici nu am ce sa ii ascund.Eram pe strada cand am vrut sa o sarut.Nu ne vedea nimeni apropiat ei.Chiar inainte de asta vorbam,glumeam,ne simteam bine.

pai poate ceva nu ia plakut la tine...trebuie sa fie un motiv...poate se grabea fata si nu avea timp de pupicuri :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai este posibilitatea ca ea sa fi vazut pe cineva...care o cunoaste...si poate ii era teama..sun`o si tu si intreab`o...trebuie sa fie un motiv bine intemeiat ...dak suntetzi de ceva timp impreuna..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai este posibilitatea ca ea sa fi vazut pe cineva...care o cunoaste...si poate ii era teama..sun`o si tu si intreab`o...trebuie sa fie un motiv bine intemeiat ...dak suntetzi de ceva timp impreuna..

asta chiar se prea poate.....dar trebuie tu sa vorbesti cu ea pentru ca noi nu putem sati spunem precis ce sa intimplat cu ea in acel moment... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ai fost prea brusc...ia-o usor :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Azi dupa ore...am mers cu prietena mea spre casa si cand sa ma duc spre mine spre casa am vrut sa o sarut si ea a zis"hai lasa-ma" a plecat in fuga si a zis "pa"...nu mi-a dat nici o explicatie...eu ce sa inteleg?

 

ca trebuie sa mai cresti ...amandoi trebuie sa mai cresteti putin ....:jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×