Jump to content
Forum Roportal
ulici_gabriel

recuperare date

Rate this topic

Recommended Posts

Recuperare date de pe hard formatat...am incercat cu Recover my files dar nu a mers...ma puteti ajuta....cu un program bun de recuperare de date in special poze.... :spiteful: :D

Vezi cu badcopy ..... trebuie sa mearga...!!

ms dar acel program este pt am recupera date corupte nu pt un recovery de date datele de pe hard formatat......

Ce filesystem era pe disc si ce fel de formataj a fost facut? Este foarte posibil sa nu mai fie nimic recuperabil

Ce filesystem era pe disc si ce fel de formataj a fost facut? Este foarte posibil sa nu mai fie nimic recuperabil

partitia e NTFS si formatarea a fost facuta cand am reinstalat windows-ul cu optiunea de la setup......

Dar ai facut un quick format sau full format?

Pe site-ul asta sunt tot felul de tooluri de recuperare http://www.stellarinfo.com/ Sunt versiuni comerciale dar au si demo. Instaleaza o versiune demo si vezi daca e capabil sa recupereze ceva.

Dar ai facut un quick format sau full format?

Pe site-ul asta sunt tot felul de tooluri de recuperare http://www.stellarinfo.com/ Sunt versiuni comerciale dar au si demo. Instaleaza o versiune demo si vezi daca e capabil sa recupereze ceva.

....quick format....ms de informatii si am sa incerc.... :spiteful: :D

ms dar acel program este pt am recupera date corupte nu pt un recovery de date datele de pe hard formatat......

Esti sigur ?

Eu am recuperat cu el ... dupa disk formatat

....quick format....ms de informatii si am sa incerc.... :jester: :think:

Dupa quick format se pot recupera, cu conditia sa nu se mai fii scris pe disc dupa format

Dupa quick format se pot recupera, cu conditia sa nu se mai fii scris pe disc dupa format

si daca e scris pe hard atunci nu mai sunt sanse sa recuperez?.....ca hardul e o partitie de 30 GB si este acuma ocupat daor 10% din el......ca vreau sa recuperez niste poze......

Edited by ulici_gabriel