Sari la conținut
Forum Roportal
anonimul

o mica intrebare...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

daca iti spune cineva ca te iubeste, tine la tine, tu esti persoana cu care vrea sa isi petreaca restul vietii....atunci la ce te gandesti cand iti da de intales ca daca nu iti convine ceva poti sa pleci dar cu ea nu mai ai ce vorbii? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca iti spune cineva ca te iubeste, tine la tine, tu esti persoana cu care vrea sa isi petreaca restul vietii....atunci la ce te gandesti cand iti da de intales ca daca nu iti convine ceva poti sa pleci dar cu ea nu mai ai ce vorbii? :P

Ca a cam exagerat..in ce spune .. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si pe mine ma deranjeaza treaba asta si nu stiu ce sa fac.... si cand ne certam totdeauna eu tre sa fac primu pas.

orice se intampla eu sunt devina si de fiecare data imi da de intales ca daca nu imi convine ar fi mai bine sa ne despartim...imi este si frica sa ii spun ceva ca sa nu se ajunga iar sa ne certam si sa imi dee de intales...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si pe mine ma deranjeaza treaba asta si nu stiu ce sa fac.... si cand ne certam totdeauna eu tre sa fac primu pas.

orice se intampla eu sunt devina si de fiecare data imi da de intales ca daca nu imi convine ar fi mai bine sa ne despartim...imi este si frica sa ii spun ceva ca sa nu se ajunga iar sa ne certam si sa imi dee de intales...

aceeasi problema si la mine....si nici eu nam idee cum sa ma comport in asa situatie...imi pare ca ii este tot una :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am cateodata sentimentu ca ii este tot una ce fac sau cum fac.....

daca nu ii era indiferenta persoana mea,atunci cred ca ar fi trebuit sa se comporte altcumva.........eu totdeauna cand gresesc, o sun daca nu sunt langa ea sau daca sunt langa ea o iau in bratza, incerc sa aflu cu ce am suparato, imi cer iertare si incerc sa repar lucrurile...

cred ca daca as pleca odata suparat de la ea atunci nu cred ca mar suna....

nici nu stiu cum sa ma comport ca sa fie bine, voi ce sfat imi dati?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau sa va spun, dar o astfel de persoana nu tine la voi si, mai devreme sau mai tarziu, va veti desparti. intr-o relatie serioasa nu se ofera ultimatumuri puerile, gen "ok, daca nu-ti convine pot/poti pleca". dar eu vorbesc despre relatii de cuplu, nu adolescentine.

in relatiile adolescentine, de "liceu", apare o harjoneala de genul: du-te-ncolo, vino-ncoace, lasa-ma dar nu-mi da pace. sorry, dar nici astea nu tin prea mult.

nu aruncati cu obiecte contondente...:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi pare rau sa va spun, dar o astfel de persoana nu tine la voi si, mai devreme sau mai tarziu, va veti desparti. intr-o relatie serioasa nu se ofera ultimatumuri puerile, gen "ok, daca nu-ti convine pot/poti pleca". dar eu vorbesc despre relatii de cuplu, nu adolescentine.

in relatiile adolescentine, de "liceu", apare o harjoneala de genul: du-te-ncolo, vino-ncoace, lasa-ma dar nu-mi da pace. sorry, dar nici astea nu tin prea mult.

nu aruncati cu obiecte contondente...:P

da...si atunci ce de facut???sa astept pina cind va creste din virsta asta de adolescenta.....dar 19-20 ani eu cred ca nu e o virsta deacuma de adolescenta....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

inseamna ca nici el nu crede ceea ce afirma...e schimbator ca vremea si cu tine si cu sentimentele tale se v-a schimba repede din bine in rau din rau in bine, etc. In locul tau l-as juca si eu la fel sa simta ceea ce simti si tu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu imi place sa fiu jucat dar nu stiu cum o sa imi fie fara ea pt ca o iubesc....

in ultima perioada nici nu ne mai intalnim asa des pentru ca e ocupata si cu faculta...ne intalnim aproape zilnic dar totusi nu mai petrecem atata timp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×