Sari la conținut
Forum Roportal
Gheorghiu_1

Age of Empire: I, II, III, IV?

Postări Recomandate

Am terminat toate aoeI, II si III.

Va aparea si IV?

Exista coduri?

Am trecut de misiuni fara a folosi codurile, dar daca as fi stiut codurile....le-as fi folosit cand as fi avut nevoie de ele, asa totusi imi puteti spune codurile?

Daca aveti freo intrebare despre AOE punetio, iar eu in cel mai scurt timp voi rasvunde, promit!

Daca vreti sa vorbin personal scrietimi la: vlad_is_best@yahoo.com sau pe mess: vlad_is_best !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

AOE 1 - nu mi-a placut

AOE 2 - il joc si acum

AOE 3 - m-a dezamagit complet

 

Coduri, cel putin pentru AOE2, exista dar nu vad cu ce te ajuta codurile atat timp cat spui ca le-ai terminat pe toate 3

 

AOE 4 ?! habar n-am ce ar putea aduce nou in jocul asta. Parerea mea: AOE 2 - The Conquerors este cel mai bun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

incerc sa le enumar fara sa ma uit pe net :yahoo:

 

cele pentru resurse le stiu din cap

 

gold - robin hood

lumber - lumberjack

stone - rock on

food - cheese steak jimmy's

 

apoi, sa castigi - i r winner

sau sa-i killaresti pe toti oponentii - black death (practic acelasi efect)

 

daca esti sadic si vrei doar unul mort - torpedoX (unde X este numarul celui ce trebuie sa moara)

 

how do I turn this on - masinute, practic datorita existentei lor nu am acceptat niciodata cheaturile pe retea, cu 20 din astea razi harta fara sa clipeasca nimeni

 

marco - ridica negrul de pe zonele ne-explorate

polo - ridica si ceata de razboi, vezi si unde n-ai line of sight

 

Mai sunt, dar nu mi-au functionat.

Age of Empires I am jucat, e plicticos - poate pentru ca am jucat AoConquerors inainte, care e continuarea naturala a lui. Age of Mythology semana prea tare cu Caesar, si cum n-aveam rabdare sa invat technology trees si toti zeii, m-am lasat. Daca Age of Empires III inseamna altceva decat Mythology, inseamna ca pe ala nu l-am jucat :friends:

 

Cat despre versiunea IV, vorba unui antepostant, nu vad ce pot aduce nou. Pentru ca Warcraft a cam spus totul dupa Age Of Empires ... cu stil si clasa :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

starcraft :pleasantry:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca aoe 2 e cel mai uzat joc de mine.Stateam si 7 h in fata comp cand am facut rost de el.

Tin minte ca eram la misiunea aia Scotland vs England cand te da intr-un orasel...a saptea sau a opta misiune nu mai tin minte

am stat atat de mult la misiunea aia incat mi-am distrus aliatii cu ajutorul catapultelor (se putea daca dadeai tu sa atace) si mi-am facut 200 de peasants cu,care am taiat toata padurea din spatele bazei englezilor si acolo padure bai nene nu gluma

 

cat despre aoe 3 l-am instalat am jucat o misiune si l-am sters varza rau decat sa astept atata timp sa apara o asemenea porcarie,mai bine instalam cosacks si era cam acelasi lucru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am terminat toate aoeI, II si III.

Va aparea si IV?

totusi imi puteti spune codurile?

habar n-am daca va aparea si iv, insa ll e super :)

 

starcraft :think:"

lool... fain joc , micutule ... :lol:

 

how do I turn this on - masinute, practic datorita existentei lor nu am acceptat niciodata cheaturile pe retea, cu 20 din astea razi harta fara sa clipeasca nimeni

da, da... sunt faine "viper"-urile alea :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×