Jump to content
Forum Roportal
heidi2007

Esti sincer la betie?

Recommended Posts

Din experienta voastra, cat de sincer esti cand esti beat? E adevarat proverbul conform caruia copiii si oameni in stare de ebrietate spun adevarul? Merci

Eu sunt al naibii de sincera cand beau,si o dau pe sentimentalisme,plang....rad...E durere... :spiteful:

Nu stiu...am fost odata beata dar nu imi amintesc nimic :jester:

Desi, am vazut alti oameni beti care spuneau ca sunt mult mai sinceri in momentele alea.... :spiteful:

Astept sa vad ce spun restul :yes:

Inca nu am experimentat ,dar nu as vrea sa ajung la drujbareala si asa sunt pesimist :spiteful: ; nu stiu ce fluturi zboara in acel moment.

Edited by Clinho

ce-i aia "drujbareala " ???????????

o stare bahica :jester: cunoscuta doar de persoanele care depasesc limita legala si evident nu au rezistenta. :spiteful:

Sunt sincer pt ca eu spun adevarul tot timpu, sunt sincer pt ca nu prea am chef sa ma obosesc sa tin minte ninciunile atata tot :jester:

Iar de imbatat ma imbat cam greu, din pacate sunt cam rezistent la alcool :shout: :o:

Inca n'am reusit sa descopar limita superioara la bautul de alcool - n-am reusit nici sa dau la rate, nici sa cad sub masa :shout:

In alta ordine de idei, la ameteala sunt mai direct. Sincer, nu neaparat, ci doar dau drumul unor chestii care le cloceam demult. Dar daca spre exemplu planuiam sa mint pe cineva in fata, atunci chiar il/o mint, nu spun adevarul. Se dezleaga ceva in mintea mea :jester:

Ce sinceritate ?.. :jester: mai rau.. :shout: