Sari la conținut
Forum Roportal
palindrom

"cazul" Soimos

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Soimos a fost din nou banat si i s-a interzis total accesul pe forumul cu religiile (asta doar teoretic caci vedem ca practic el posteaza sub alt nume -cricco- )

 

Este cumva soimos un personaj negativ si indezirabil pe acest forum si adimini Roportal au procedat corect?

Sau

Este un personaj pozitiv pe acest forum ....care prin franchetea si stilul sau direct si concis de a-si sustine argumentele, deranjeaza pe unii uzeri (indeosebi fanatici religiosi) si mai ales moderatori ?

 

Sustineti si gasiti corect fapta adminilor de pe Roportal de a-l bana pe soimos ?

 

Da?

 

sau

 

Nu?

 

Am dori sa va cunoastem opiniile!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Soimos a fost din nou banat si i s-a interzis total accesul pe forumul cu religiile (asta doar teoretic caci vedem ca practic el posteaza sub alt nume -cricco- )

 

Este cumva soimos un personaj negativ si indezirabil pe acest forum si adimini Roportal au procedat corect?

Sau

Este un personaj pozitiv pe acest forum ....care prin franchetea si stilul sau direct si concis de a-si sustine argumentele, deranjeaza pe unii uzeri (indeosebi fanatici religiosi) si mai ales moderatori ?

 

Sustineti si gasiti corect fapta adminilor de pe Roportal de a-l bana pe soimos ?

 

Da?

 

sau

 

Nu?

 

Am dori sa va cunoastem opiniile!

 

 

 

cui ii e frica de virginia woolf? mai ce tot aveti cu soimos ,forumul e deschis pentru toate parerile nu numai pentru cele care ne convin .voi il faceti atat de important ca-i acordati o importanta atat de mare .chiar atat de tare va deranjeaza parerea lui ......nu-l mai bagati in seama si sincer am vazut multi care se dau oi si sunt lupi ........asa ca lasati omul sa se exprime sau va e teama ca are dreptate ?

 

scuze dar ,tu cine esti de stii de soimos ?

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cui ii e frica de virginia woolf? mai ce tot aceti cu soimos ,forumul e deschis pentru toate parerile nu numai pentru cele care ne convin .voi il faceti atat de important ca-i acordati o importanta atat de mare .chiar atat de tare va deranjeaza parerea lui ......nu-l mai bagati in seama si sincer am vazut multi care se dau oi si sunt lupi ........asa ca lasati omul sa se exprime sau va e teama ca are dreptate ?

 

scuze dar ,tu cine esti de stii de soimos ?

 

Eh ... oi fi avand si eu nioste simpatizanti !

 

E ceva surprinzator?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Soimos a fost din nou banat si i s-a interzis total accesul pe forumul cu religiile (asta doar teoretic caci vedem ca practic el posteaza sub alt nume -cricco- )

 

Este cumva soimos un personaj negativ si indezirabil pe acest forum si adimini Roportal au procedat corect?

Sau

Este un personaj pozitiv pe acest forum ....care prin franchetea si stilul sau direct si concis de a-si sustine argumentele, deranjeaza pe unii uzeri (indeosebi fanatici religiosi) si mai ales moderatori ?

 

Sustineti si gasiti corect fapta adminilor de pe Roportal de a-l bana pe soimos ?

 

Da?

 

sau

 

Nu?

 

Am dori sa va cunoastem opiniile!

oare cate id-uri ai pe forumul asta? :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eh ... oi fi avand si eu nioste simpatizanti !

 

E ceva surprinzator?

 

 

:airkiss: tu cine esti ? unul dintre simpatizanti ? :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:airkiss: tu cine esti ? unul dintre simpatizanti ? :airkiss:

 

Da cel mai mare ....tinand cont ca cel care a deschis acest topic a mentionat si nick-ul meu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da cel mai mare ....tinand cont ca cel care a deschis acest topic a mentionat si nick-ul meu!

 

 

nu prea am fost atenta la .....datalii dar,cel care a deschis topicul nu esti tot .......tu ? :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oare cate id-uri ai pe forumul asta? :airkiss:

 

Exact atatea cate am nevoie sa imi exprim opinia necenzurat!

Daca sunt lasat cu unul singur ...cel de soimos ... nu am nevoie de altul ....dar in functie de cate interdictii primesc pot sa am intre 100 cate am pregatite ...si in sus ...nelimitat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aceste reactii ale admnilor ( la fel de mult ca si pe Soimos ) ma seaca pana la ultimul strop de libertate.

In epoca medievala se purtau cruciade, acum ( mai modern ) se duce un razboi la nivel psihologic. Mentalitatea umana e

f. usor de manevrat printr-un mod cat se poate de josnic _ si-acela fiind - flatarea. Cat e flatare peste tot _ renaste edenul pe Terra... Dar cand apare pe oricare forum cate un spirit apostat cu argumente concrete, e luat deodata la centi marunti... :airkiss:

E mai mult de clar - lumea functioneaza in functie de interesele-i perfide, care aduce placere chioara...si nu in functie de ceea ce trebuie...

 

Plm _ si mai meditati la nivelul vostru de perceptie !!! :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt altii mult mai de banat decat Soimos. asta unu la mana.

pe urma, cineva ca Soimos are rostul lui in a pastra echilibrul pe tema respectiva, atata timp cat extrema cealalta este atat de puternic reprezentata aici pe forum :airkiss:.Iar prost nu e, asta am mai spus-o si cand il alergam pe aici.A citit ceva la viata lui, asta se poate observa chiar in spatele manierei ce uneori frizeaza nebunia cu care isi exprima ideile...

acum Soimos are problemele lui, inca nu m-am dumirit daca ele tind mai mult spre psihologie decat spre psihiatrie. :) Banuiesc ca ceva traume din copilarie vis-a-vis de religie exista ( ca si in alte cazuri , o bunicutza ce lua copilul de la batut "besica" si tragandu-l spre disperare acestuia la biserica poate fi doar un exemplu :) ). cat despre anti-romanismul lui , seamana izbitor de tare cu attudinea unui negru, care satul fiind sa fie tratat cu c***l de catre albi se apuca si se freaca disperat cu peria de sarma doar doar s-o albi ( transforma in arian , in cazul in speta :P )

Una peste alta Soimos face parte din fauna roportaliana, incadrandu-se perfect intr-un forum asa cum am mai spus, reprezentativ pentru romani si Romania de astazi ...

iar atata timp cat sunt alti bipezi(?) prin zona mult mai nefolositori forumului si societatii in general, cu probleme psihice mult mai mari, a-l bana pe Soimos , seamana in a incepe curatenia intr-o casa stergand praful nu dand afara rahatul lasat sa dospeasca sub covor...

 

parerea mea :P

 

oare cate id-uri ai pe forumul asta? :airkiss:

crede-ma lauraven , nu are mai multe decat bosorogul printre ale carui 2-3 aparatoare te gasesti :cheer:. si cel putin nu si le face decat cand este unul din ele banat, nicidecum nu poarta discutii cu sine pe pagini intregi ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×