Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
romania_salut

muzica

Recommended Posts

am cautat de am inebunit sa mai descarc si eu o melodie ,doua ,ca omul, dar se pare ca toate cer un abonament .Careva dintr voi ar putea sa-mi dea si mie un program free sau un link de unde pot descarca muzica gratis ,dar nu in retea perr to perr.Va multumesc anticipat

Ce ceri tu e ilegal, citeste regulamentul :-

Dar .. de ce nu folosesti programe gen DC ?

Hai ca esti tare,EmmaD! :evil: E ilegal sa-si descarce el melodiile cu un program p2p dar e legal sa i-le trimitem noi?

Si cu drepturile alea...de autor,cum ramine? Sau nu am priceput eu treburile astea?

Am vrut si eu sa trimit niste melodii cuiva si mi-a le-a returnat providerul impreuna cu o "scrisorica de amor" in engleza(habar n-am de engleza,cum bine stiti) din care am inteles totusi ca nu mi le poate expedia si daca am nemultumiri,sa-l contactez! :evil:

Stiindu-ma cu "musca pe caciula",am tacut chitic....

pe google nu o sa gasesti site-uri din astea pt ca sunt interzise, dar ele exista... oricum.. cel mai bine e cu torente sau dc++ .... gasesti ce vrei.... chiar daca e ilegal....

Utorrent si alte chestii daca nu vrei p2p. Dar ce downloadezi e integral treaba ta. Daca downloadezi ceva ilegal si iti intra jandarmii pe fereastra :band: nu suntem vinovati.

http://www.romanianvoice.com/culture/populara/index.php

Pentru muzica populara, nu cred sa aiba copyright, da mai stii... :cheer:

Utorrent si alte chestii daca nu vrei p2p. Dar ce downloadezi e integral treaba ta. Daca downloadezi ceva ilegal si iti intra jandarmii pe fereastra :P nu suntem vinovati.

http://www.romanianvoice.com/culture/populara/index.php

Pentru muzica populara, nu cred sa aiba copyright, da mai stii... :party:

am cautat de am inebunit sa mai descarc si eu o melodie ,doua ,ca omul, dar se pare ca toate cer un abonament .Careva dintr voi ar putea sa-mi dea si mie un program free sau un link de unde pot descarca muzica gratis ,dar nu in retea perr to perr.Va multumesc anticipat

Nu ştiu ce muzică doreşti, dar poate te ajută site-ul ăsta : 4shared.com