Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna.....

as vrea sa stiu care este parerea voastra despre cremele de la vichy normaderm, iar cei care le-au incercat ......ce parere au? au fost bune, au dat rezultatele asteptate?

multumesc..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna adela,

eu am incercat toata gama. cu unele din ele m-am inteles bine cu unele nu prea. vichy este o marca buna de cosmetice, insa recomandarea mea este sa primesti sftauri de la profesionisti. nu poti sa stii ce contin acele creme iar tie sa-ti provoace o alergie. mai ales daca ai un ten sensibil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt singurele produse de care sunt multumita.

Trebuie folosite cu regularitate. Am renuntat pentru o perioada la ele si am ales alta gama dar din pacate chiar nu s-a putut compara. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am folosit o "monstra" :spiteful: crema hidratanta anti-imperfectiuni si m-a uimit, eu care nu suport creme pe fata, aceasta mi-a lasat tenul foarte catifelat, nu straluceste si miroase si fain. Ma gandesc serios sa o cumpar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am probleme mari cu acneea, dar am tenul destul de gras, mai apar si puncte negre :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu, nu m-am impacat niciodata cu vreo crema de fata pentru ca simteam ca imi incarca si mai tare tenul, cu mostra asta m-am impacat foarte bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit numai lucruri bune despre gama de produse Vichy. Ma gandesc sa cochetez si eu cu acestea.. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×