Jump to content
Forum Roportal
ClaudiuCC

imi poate recomanda careva un forum unde sa pot vinde web templates oamenilor?

Rate this topic

Recommended Posts

imi poate recomanda careva un forum unde sa pot vinde web templates oamenilor in functie de cerere?

P.S. ar fi fain daca s-ar crea asa ceva pe acest forum.

Tinand cont de faptul ca ai ceva vechime pe forum, poti face un topic pe la Promovare. Ti-as recomanda mai intai sa-ti faci un site de prezentare si dupa, vom vedea la ce sectiune il incadram. :good:

imi poate recomanda careva un forum unde sa pot vinde web templates oamenilor in functie de cerere?

Facute de tine sau de altcienva? :lol:

Pentru ca poate ai putea vinde template-uri freeware luate de pe alte site-uri.

eu nu am vazut site de unde sa poti lua templates freeware care sa contina format .PSD, .HTML,.FLA,.SWF. :spiteful: ..daca intr-adevar exista, te rog sa-mi zici si mie link-ul :bye:

ms

Nu stiu acum si nu am chef sa caut, dar eu am in calculator cel putin 10 template-uri downloadate freeware (no crack) care contine .psd .html .swf. Le-am gasit scriind pe google "free web templates" sau "free templates"

:spiteful: te sfatuiesc sa te uiti in psd si ai sa constati ca ii total degeaba.de exemplu, incearca sa modifici efectele la butoanele din acel psd.Sa-mi zici si mie dupaia daca ai reusit :blink:

Am reusit :flowers: dar nu in totalitate pentru ca versiunea mea de photoshop este cam mica.

de mine :pardon: dar nu vad ce importanta ar avea asta

pai daca tot faci templaturi de ce vrei s ale vinzi pe un forum ? De ce nu ai tu un site ..si sa le vinzi acolo?