Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

As vrea sa stiu si eu daca cineva de pe acest forum a avut o asemenea experienta..dedublare,decorpolizare,calatorie astrala sau cum se mai numeste..Am auzit multe lucruri despre acest fenomen,dar nu stiu ce simte persoana respectiva si cum reuseste sa faca o calatorie astrala...cine ma lamureste si pe mine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea sa stiu si eu daca cineva de pe acest forum a avut o asemenea experienta..dedublare,decorpolizare,calatorie astrala sau cum se mai numeste..Am auzit multe lucruri despre acest fenomen,dar nu stiu ce simte persoana respectiva si cum reuseste sa faca o calatorie astrala...cine ma lamureste si pe mine?

 

 

 

sincer mi sa intamplat o data involuntar spargeam nuci si m-am vazut de undeva de sus m-am speriat si am revenit in mare viteza in corp de atunci am incercat de mai multe ori sa fac asta da nu am mai reusit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie mi s-a
Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am iesit din corpul meu ...dupa o sticla de vodka ... :tease:

 

si eu am iesit din corpul meu ...dupa o sticla de vodka ... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place forumul asta pentru ca intotdeauna cei care nu stiu dau raspusuri! Omul a intrebat daca e cineva care a realizat o dedublare si voi ati inceput cu mici astrali si votca! Nu e nimeni serios aici? Eu de exemplu...am patit o data asa ceva dar la ce reactii au ceilalti nici nu imi vine sa mai scriu! :tease: :blink:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie mi s-a

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi place forumul asta pentru ca intotdeauna cei care nu stiu dau raspusuri! Omul a intrebat daca e cineva care a realizat o dedublare si voi ati inceput cu mici astrali si votca! Nu e nimeni serios aici? Eu de exemplu...am patit o data asa ceva dar la ce reactii au ceilalti nici nu imi vine sa mai scriu!

Ba nu e deloc aşa pe Forumul nostru.

Cred că susţinătorii paranormalului sunt

Editat de Hortulanus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×