Sari la conținut
Forum Roportal
dariust

Ce părere aveţi despre ambalajul Borsec apă plată?

Evaluează acest topic


Postări Recomandate

Mi-ar placea sa aflu ce părere aveţi despre forma flaconului de apă plată Borsec? Dar despre culoarea acestuia? Eticheta?... Credeti ca Izvorul Alb sau alta apa plata este prezentata intr-un ambnalaj mai potrivit? Mersi! :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-ar placea sa aflu ce părere aveţi despre forma flaconului de apă plată Borsec? Dar despre culoarea acestuia? Eticheta?... Credeti ca Izvorul Alb sau alta apa plata este prezentata intr-un ambnalaj mai potrivit? Mersi! ;)

 

 

 

M-am uitat pe Google sa vad despre ce vorbesti ca pana aici nu ajunge nimic din Borsec, dar arata ca si oricare apa si de aici.

Azi nu mai impresioneaza o eticheta pe nimeni!!! Ce inseamna PET ca am citit pe forum de mai multe ori?

Eu cred ca lumea cumpara apa plata sau carbogazoasa si pretul ce mai conteaza la o marfa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si imi explica si mie cineva ce cauta topicu asta aici ?

astept o explicatie de la initiatorul lui de ce as tine topicu asta la gastronomie... poate ii dau ocazia sa mai acumuleze mesaje

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ca si apa, borsec e mai buna, ambalaj mai atractiv dar eu beau izvorul alb pentru ca il gasesc peste tot, in schimb borsec in zona mea numai de la Mol sau cum ii zice la lantul ala de benzinarii... si nu imi convine sa merg la 2 magazine, de la unul paine si de la altul apa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-ar placea sa aflu ce părere aveţi despre forma flaconului de apă plată Borsec? Dar despre culoarea acestuia? Eticheta?... Credeti ca Izvorul Alb sau alta apa plata este prezentata intr-un ambnalaj mai potrivit? Mersi! :crazy:

 

 

in general consum apa plata: izvorul Alb si Borsec. pentru mine nu conteaza culoarea sticlei sau etcheta foarte mult atata timp cat calitatea produsului este una superioara :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in ultimul timp am baut numai borsec... inainte beam bucovina dar nu mai gasesc nicaieri! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×