Sari la conținut
Forum Roportal
gina

Asta este Roportal

Postări Recomandate

Salut Gina.Bine ai venit!

De ce nu-ti faci si tu unul?La banii astia... :o:

Atata doar ca mai trebuie sa lucrezi cate ceva la el ,si sa-la promovezi... :o:"

Stii...uite un lucru..."ieftin" ,da' bun :oca:

Editat de sfc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In banii respectivi primesti si scripturile care fac ca acel design sa prinda viata? Ce sa mai vorbim de munca de administrare, moderare etc. Si daca e pana acolo eu nu fur design-uri (cum fac altii de ajung pe plagiat.ro) ci le cumpar.

 

Forumul pe care ai trimis acest mesaj mai face cateva sute (ma refer la script pentru ca aceasta comunitate nu are valoare).

Si apoi un site cu asa un trafic mai trebuie si gazduit undeva si asta nu e pe gratis.

 

Draga Cristian de pe utilizatori (presupun ca tu esti) mai fi lasa-ne in pace si vezi-ti de forumul tau. Stiu ca esti invidios dar nu fi mai ridicol decat esti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna dragilor ... navigand pe net am descoperit acest template:

http://www.templatemonster.com/website-templates/4476.html

Cu alte cuvinte asta este Roportalul ... un site de 52 de dolari. Puteti avea si voi acest Roportal cu doar 52 de dolari de la cei care au creat template-ul.

[snapbacca]28070[/snapbacca]

 

Te-ai gandit ca poate pentru noi Roportalul inseamna mai mult decat un template? Intr-adevar, template-ul se poate cumpara, dar continutul nu cred. In plus, chiar daca poti gasi un alt site cu acelasi template, nu vei gasi atmosfera si oamenii de aici.

 

Din cate am observat nu este Cristian de pe Utilizatori, este Gina care este moderator acolo.

M-am inscris si eu pe Utilizatori in urma unui mesaj privat primit pe Roportal si sincer, e plictiseala mare. In plus, se incarca super greu, imbatranesti pana ajungi sa vezi prima pagina.

Editat de corinae

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna dragilor ... navigand pe net am descoperit acest template:

http://www.templatemonster.com/website-templates/4476.html

Cu alte cuvinte asta este Roportalul ... un site de 52 de dolari. Puteti avea si voi acest Roportal cu doar 52 de dolari de la cei care au creat template-ul.

[snapbacca]28070[/snapbacca]

 

prostu' daca nu-i fudul nu-i prost destul.

 

... spunea cineva odata. Si Gina ne confirma :o:

 

Pentru RoPortal: tine-o tot asa :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prostu' daca nu-i fudul nu-i prost destul.

 

... spunea cineva odata. Si Gina ne confirma

Editat de sfc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi-ar fi placut forumul asta mai mult daca as fi stiut ca e mai scump. Asta e ultimul lucru la care se uita cineva. Mai ales ca noi nu platim nimic pentru a fi membri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@roportal: in loc sa te apuci sa faci singur cap-coada un portal si un forum, tu cumperi un template si un forum si-ti pierzi timpul imbunatatind in permanenta roportalul, tinand forumul si pastrand un aer "fres" pe site. Asa ceva ... mai bine stateai si scriai singur cod pana-ti venea rau ... ca doar degeaba sunt altii care fac asta mult mai bine ... e dea-dreptul o rusine ce ai facut !

Si ai mai uitat o chestie (daca tot veni vorba de Utilizatori): ai uitat sa scoti din forum semnatura de jos a celor de la Invision, trebuia sa scrii : © by Roportal pe Forum si puteai sa zici ca la-ai facut tu. Ca asa am vazut pe forumul phpBB de la Utilizatori.

 

:whacca: :pocaey:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu este prima data cand acest gagauta vine aici posteaza asemenea aberatii.

 

Cristian sau Gina, sunt una si aceeasi persoana. Un tip care se ascunde in spatele unui nume feminin. Ce lasitate!

 

De 52 de dolari sau gratis, tu nu o sa ai niciodata pe forumul tau ce are roportalul nostru. Vezi-ti mai bine de treaba ta si nu ne mai sacai cu tampeniile tale.

 

pentru. nenea Admin: Te rugam......BANUL salutare si la gara cu astia!

 

 

Pentru cei mai noi pe acest forum, daca vreti sa intelegeti despre ce vorbesc

 

gasiti raspunsul aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu mi se pare nimic anormal sa cumperi un template oricat de putin/mult ar costa el. Important este ce faci cu acel proiect pentru care folosesti template-ul si cum il dezvolti.

 

Atat timp cat totul este legal (platind acel template) it-sa fine by me. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×