Sari la conținut
Forum Roportal
mikeyy

Grey`s Anatomy

Postări Recomandate

nu ma vazut decat un singur episod si chiar mi-a placut... seamana un pic cu scrubs, nu crezi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie chiar imi place mult serialu asta!! e nou..desi in state a incepu de ceva vreme....asta e...acum intrebare: e genu de serial pe care sa-l urmarim o data pe saptamana sau il luam de pe net si stam 3 zile lipiti de calculator?:( sa vedem cum evolueaza, ii mai acord tvr ului 2-3 saptamani..:lol:)..da oricum , pare interesant...am observat personal ca serialele cu doctori, spitale, operatii pe creier si alte asemenea chestii fac audienta mare, adica prind la public... ca dehhh..si mai are si actori tineri si draguti..reteta completa!! plus un scenariu si poveste bune...sa vedem deci ce are de spus...

nu mi se pare ca seamana cu vreun alt serial...pana acum inca...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pacat ca nu se gasesc titrari in romana... :tease:

Ai dreptate, nu se prea gasesc subtitrarile, pt primul sezon le am in romana, dar la al doilea stau si eu prost, ori nu le gasesc ori sunt in engleza....nu pot sa zic ca nu intelg, dar termenii si cuvintele ce tin de domeniul medicinei sunt destul greu de inteles

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-a "prins"...imi plac personajele,tema...e BUN!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
m-a "prins"...imi plac personajele,tema...e BUN!

Persoanjele sunt super..mai ales Bailey,George si Izzie...imi plac ff mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi place mult dar m-am cam "prostit" cu net-ul in ultimele 2 sapt. si am pierdut firul...am uitat sa-l urmaresc... :bataita:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi place mult dar m-am cam "prostit" cu net-ul in ultimele 2 sapt. si am pierdut firul...am uitat sa-l urmaresc... :bataita:

Ai timp sa-l urmaresti...apropo la ce episod esti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

este singurul serial pe care il urmaresc, pt ca nu ma pot abtine! e minunat! imi place mult! imi place actiunea, personajele, povestea dintre meredith si derek...e incredibil felul in care o priveste el.... :D

am mai urmarit ceva secvente viitoare pe youtube :D pacat ca nu il difuzeaza tvr-ul mai des... ;)

Editat de allegra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×