Sari la conținut
Forum Roportal
_cata

Hosting gratuit

Postări Recomandate

Caut o oferta de gazduire gratuita , care sa ofere acces la baza de date MySQL - stiu ca acum cer cam multe, dar daca stiti vreun site care sa ofere asa ceva, raman recunoscator ! - PS : Nu imi recomandati XHOST, sunt sub orice critica. Va multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai bine apeleaza la hosting platit, eu folosesc www.egazduireweb.biz , are preturi mici , si tot ce trebuie insclus , MySQL, fantastico... ec...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai bine apeleaza la hosting platit, eu folosesc www.egazduireweb.biz , are preturi mici , si tot ce trebuie insclus , MySQL, fantastico... ec...

 

nu e nevoie sa dai bani pt ceva ce poti avea gratuit. am folosit 000webhost.com fara nici o problema si ai tot ce iti trebuie: cPanel, PHP, MySQL, Webmail, Fantastico si poti face hosting la mai multe domenii.

Poti sa folosesti un domeniu pe care il ai tu sau iti dau ei un subdomeniu gratuit de la ei care se termina cu webatu.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu e nevoie sa dai bani pt ceva ce poti avea gratuit. am folosit 000webhost.com fara nici o problema si ai tot ce iti trebuie: cPanel, PHP, MySQL, Webmail, Fantastico si poti face hosting la mai multe domenii.

Poti sa folosesti un domeniu pe care il ai tu sau iti dau ei un subdomeniu gratuit de la ei care se termina cu webatu.com

 

 

7n.ro cea mai buna solutie in acest moment.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×