Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

A incercat cineva noul mascara "Dual Ended Astonising Long&Rich" de la Avon? Nu de alta dar as vrea sa imi cumpar si nu stiu cum este...

 

Roberta

 

pe.sa. Daca nu e oca, aveti vreo alta recomandare? Voi ce folositi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A incercat cineva noul mascara "Dual Ended Astonising Long&Rich" de la Avon? Nu de alta dar as vrea sa imi cumpar si nu stiu cum este...

 

Roberta

 

pe.sa. Daca nu e oca, aveti vreo alta recomandare? Voi ce folositi?

[snapbacca]27529[/snapbacca]

 

 

Buna, robertica 8)

o idee ar fi sda te uiti si in topicul asta : http://www.roportal.ro/discutii/ftopic2126.html sa-a discutat si despre marci, nu numai despre rimel water/nonwater -proof.

 

Si bun venit pe roportal, daca nu ti-am mai spus asa deja :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si-a cumparat o prietena de-a mea si e foarte multumita de cum ii face genele...

[snapbacca]33930[/snapbacca]

 

Noutate: am citit intr-o revista de moda despre un nou rimel, parca de la Givenchy (pret mai mult ca sigur astronomic), care face pe gene un fel de mici bobite transparente, ca si niste boabe de roua. Parea interesant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A incercat cineva noul mascara "Dual Ended Astonising Long&Rich" de la Avon? Nu de alta dar as vrea sa imi cumpar si nu stiu cum este...

 

Roberta

 

pe.sa. Daca nu e oca, aveti vreo alta recomandare? Voi ce folositi?

[snapbacca]27529[/snapbacca]

N-am incercat acest nou rimel de la Avon de care spui tu, dar de obicei folosesc rimeluri Avon (raportul pret/calitate este bun). Eu de fiecare data prefer sa-mi iau un alt tip de rimel, pentru ca vreau sa le incerc pe toate, si ca sa nu ma plictisesc de acelasi produs (si fac asa cu toate cosmeticele, nu doar cu rimelurile; de aceea nu am un parfum preferat, un rimel preferat, etc., ci de fiecare data incerc altceva). In afara de asta urmaresc reducerile Avon (au un sistem de reduceri foarte destept), astfel incat pot sa-mi iau orice produs imi doresc, la reducere. Ultimul rimel Avon pe care mi la-am luat a fost Extreme Volume Mascara si a fost foarte bun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista vreun mascara de care sunteti multumite? Eventual sa aiba si un pret accesibil, sa zicem in jur de 200 000 lei? Ideea e sa faca genele sa para mai lungi si dese si sa nu se lipeasca intre ele...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incearca-la pe cel de la Maybeline... am auzit ca e destul de bun, iar pretul e in jur de 200 000 lei (20 lei noi)... :roll: :) ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca si la Avon gasesti rimeluri bune, la preturi accesibile. Intreaba un reprezentant Avon si sigur te va lamuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×