Sari la conținut
Forum Roportal
yonu15

LG Chocolate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sal all! ieri seara mi`am luat un LG Chocolate, si partile alea doua de clatina putin in stangasi dreapta daca le misc...nu trag de ele ca taranu!:yahoo: e normal asa ceva?(nu l`am scapat delok)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:roll: eu am LG chocolate KG810... :) si nu reusesc sa pun muzica pe el..!!!!!ma *** in el!

:) stie cineva cum? :flowers: si nici cum sa iau pozele de pe el nu stiu..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:jester: eu am LG chocolate KG810... :tease: si nu reusesc sa pun muzica pe el..!!!!!ma *** in el!

:tease: stie cineva cum? :) si nici cum sa iau pozele de pe el nu stiu..

Pui cablu de date akolo la calc la usb...vezi sa fie pun une trebe...dupa aia in conectezi la telefon,(telefonu trebuie sa fie pe ecranu principal, sa nu fie deschis vreun meniu). Intri in My Computer si iti apare akolo un folder in plus...intri in el si dai la muzica, si copii akolo ce melodii vrei de pe calculator! sper k ai inteles! dak nu da`mi add pe mess: yonu_2007!:P

 

Pai da voi nu ati mai intrebat pe nimeni daca sunt bune inainte sa va cumparati?

Am fost la magazin si mi`au aratat si alte telefoane(tot chocolate).si tot asa se clatinau putin partile alea 2!Zicea k e normal :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pui cablu de date akolo la calc la usb...vezi sa fie pun une trebe...dupa aia in conectezi la telefon,(telefonu trebuie sa fie pe ecranu principal, sa nu fie deschis vreun meniu). Intri in My Computer si iti apare akolo un folder in plus...intri in el si dai la muzica, si copii akolo ce melodii vrei de pe calculator! sper k ai inteles! dak nu da`mi add pe mess: yonu_2007!:o:

 

 

stiu chestia cu usb-ul(i am not an idiot)si telefonul este luat din magazin orange.Tot ce am resuit sa fac e sa pun wallpapere, sonerii si jocuri pe el(cu un program lg..)dar nu imi apare folderul de care zici u..nu apare nimic :spiteful: :doh: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am lg chocolate din decembrie.usb a functionat normal si de la un timp.pauza.pc nu-l recunoaste.am schimbat win si degeaba,am incercat si alt pc si tot pauza,nu-l recunoaste?sa fie cablul de vina,sau altceva?? stie cineva sa-mi raspunda?multumesc anticipat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am lg chocolate din decembrie.usb a functionat normal si de la un timp.pauza.pc nu-l recunoaste.am schimbat win si degeaba,am incercat si alt pc si tot pauza,nu-l recunoaste?sa fie cablul de vina,sau altceva?? stie cineva sa-mi raspunda?multumesc anticipat!

Incearca sincronizare.Daca nu merge incearca cu managerul deschis conectareaiar daca nu-l recunoaste scoate cablul dupa care il introduci inapoi apoi da conectare .Ar trebui sa il recunoasca.Am patit si eu asa cu LG U880.

Succes :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incearca sincronizare.Daca nu merge incearca cu managerul deschis conectareaiar daca nu-l recunoaste scoate cablul dupa care il introduci inapoi apoi da conectare .Ar trebui sa il recunoasca.Am patit si eu asa cu LG U880.

Succes :P

ce manager?nu inteleg!am LG KG800.merci oricum! offffffffff! tot nu merge si nu stiu ce sa fac?! :airkiss: :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

maaaii..am si eu kg 810 d 2 zile!mi-se pare super k tel...cel putzin pt o fata!nu stiu c opinie au si baietzii...dar am 2 mici prob.1...nu reusesc sa-i bag jocuri prin bluethoot-ul d la pc,si un al doilea rand,nu merg gifuri decat prin cablu usb bagate?voi v-ati confruntat q vreo problema d genu? ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am un kg800 sin nu merge sa intre pe internet prin aplicatii.. ex opera mini.. shmessenger.. ce trebuie sa fac.. am setarile pentru internet primite de la orange... ast raspunsul please...

Editat de bogdanys

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×