Sari la conținut
Forum Roportal
just be

la un moment dat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ati ajuns la un moment dat in relatie cand simti ca nu iti mai suporti partenerul sica tot ce face te enrveaza...dar totusi simtii ca il mai iubesti......poate fii vb de plictiseala sau de faptul ca ati stat mult prea mult timp impreuna si ca obisnuita poate fii de vina.....ce ar trebuie sa se faca in cazul acesta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ati ajuns la un moment dat in relatie cand simti ca nu iti mai suporti partenerul sica tot ce face te enrveaza...dar totusi simtii ca il mai iubesti......poate fii vb de plictiseala sau de faptul ca ati stat mult prea mult timp impreuna si ca obisnuita poate fii de vina.....ce ar trebuie sa se faca in cazul acesta?

Buuuuna intrebare !!

Cauta-ti altul, asta nu-i bun!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buuuuna intrebare !!

Cauta-ti altul, asta nu-i bun!

... :huh: ..altul..da.. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Comunicarea deficienta isi spune cuvantul.

 

Pauza inseamna tot despartire mai devreme sau mai tarziu. :crazy:

Editat de ada_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai sunt gesturi care ma enerveaza..nj...poate ca uneorii le consideram nostime acum le consider lipsite de maturitate....felul sau de a se comporta...nu stiu sa zic...iam spus ca se comporta ca un copil uneori...nu-l simt aproape de mine decat atunci cand sunt momente de tandretze..poate is eu ami dura acum...sau poate ca eu sunt de vina sincer nici eu nu stiu...da eu i-am spus pb de n ori...si mereu se supara si zice ca nul mai iubesc...mereu e asa daca ii zic ceva ce ma deranjeaza zici ca vreau despartire da eu nu vreau asta ci sa rezolvam tot ce anume ma deranjeaza nu ii cer sa se schimbe ..da macar de m-r lua ins eama nu stiu ec sa fac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
next, next, next ... incearca cu tot orasul ... :roll: poate nu o sa mai fie asa plictiseala :P

..si tu ai proleme ..? in ce oras stai..? :huh: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..si tu ai proleme ..? in ce oras stai..? :huh: :crazy:

[/quo

nu imi doresc sa incerc cu tot orasul ci cu el...dar atunci cand comunic cu el sunt interpretata altfel....eu vreau sa mearga...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×