Sari la conținut
Forum Roportal
sweet_florentia

Intrebari cu privire la me!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am citit pe la subforumul de prezentare ca esti studenta la Romano-Americana.Cum ti se pare facultatea asta din punct de vedere al colegilor,cat si al profilor?Am auzit pareri atat pro,cat si contra si sunt curioasa sa aflu parerea ta.La ce facultate esti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am o parere foarte buna despre aceasta universitate.... despre colegi pot spune destul de multe.... sunt mai mari ca mine .. de la 26 de ani pana la 50 de ani (sunt la frecventa redusa), gandesc nemaipomenit de matur si logic, ne intelegem toti bine... cu toate ca nu ne vedem prea des.... profesorii sunt mai indulgenti cu noi, privind prezenta.. nu se ia in calcul prezenta la noi :tease: .. pretentii exista ca peste tot.... dar sunt niste taxe si penalizari de iti iei campii!!! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cauza faptului ca parintii mei nu au avut o situatie financiara deosebit de buna... a trabuit sa fac o alegere in viata... am optat sa lucrez de cand am terminat liceul si sa dau la facultate (inclusiv sa o platesc)... ca la stat nu am vrut sa dau... lipsa de curaj (cred) :tease: Pentru asta am optat Frecventa Redusa... am timp sa lucrez.. dar exista si un defect.. trebuie sa invat acasa mai mult!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt la Facultatea de Relatii Comerciale si Financiar-Bancare Interne si Internationale..... reusind sa termin aceasta facultate (5 ani de facut)... voi fi economist cu acte in regula!!! Pe viitor mi-am propus mai multe... dar toate pe rand.. unul dintre planuri este sa imi iau casa si o masina!!! Si cred ca voi reusi!!! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..vi duminica viitoare la intalnire ..? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×