Sari la conținut
Forum Roportal
danutza_d31

iubire adevarat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

EL ERA CU ALTA FATA IAR EU IL PLACEAM. LA CATEVA LUNI EI S-AU CERTAT SI NOI NE-AM APROPIAT UNUL DE ALTUL SI AM RAMAS IMPREUNA. CAND AJUNSESEM SA NE IUBIM A INTERVENIT TATAL LUI CARE ZICEA K EU NU VREAU DECAT BANII LUI. A REUSIT SA NE DESPARTA. ACUM O SAP[TAMANA AM LAMURIT LUCRURILE CU PARINTII LUI DAR EL A CERUT O PAUZA K NU STIE CE SIMTE PT MINE. NU IL CRED CA NU MA IUBESTE, STIU CA E DERUTAT. CUM SA IL FAC SA SE INTOARCA LA MINE???????????

 

AJUTATI-MA!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Edit:

Caps Lock OFF

Editat de EmmaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-l agasa cu telefoanele , intrebarile ...

Lasa-l sa decida singur daca se va intoarce la tine sau nu , nu incerca sa-l influentezi in luarea decziei pt. ca nu vei face decat sa-l indepartezi ...

Editat de ISIS76

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

timpul va decide daca ve ti ramne impreuna sau nu...acum lasa l chiar daca e greu si vezi ce decide..intelege ca el depinde de familie si nu poate renunta la toti cei dragi pentru o fata oricat de mult ar iubio..asa ca inarmeaza te cu rabdare..succes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
EL ERA CU ALTA FATA IAR EU IL PLACEAM. LA CATEVA LUNI EI S-AU CERTAT SI NOI NE-AM APROPIAT UNUL DE ALTUL SI AM RAMAS IMPREUNA. CAND AJUNSESEM SA NE IUBIM A INTERVENIT TATAL LUI CARE ZICEA K EU NU VREAU DECAT BANII LUI. A REUSIT SA NE DESPARTA. ACUM O SAP[TAMANA AM LAMURIT LUCRURILE CU PARINTII LUI DAR EL A CERUT O PAUZA K NU STIE CE SIMTE PT MINE. NU IL CRED CA NU MA IUBESTE, STIU CA E DERUTAT. CUM SA IL FAC SA SE INTOARCA LA MINE???????????

 

AJUTATI-MA!!!!!!!!!!!!!!!

Edit:

Caps Lock OFF

 

 

Daca te iubeste cu adevarat trece peste tot si trece si peste parinti. Tem ca in spatele cuvantului "pauza" se ascunde nesiguranta sentimentelor lui pentru tine. Cine te iubeste, nu-ti cere pauza! Nu are nevoie sa se gandeasca daca este asa si pe dincolo. Cine te iubeste, te iubeste si punct.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca trebuie sa il las sa vad ce decide , ca nu e bine sa il cicalesc dar iti spun sincer ca nu stiu ce sa fac. imi este teama ca imi va da un raspuns negativ.

il iubesc foarte mult si nu stiu ce m-as face fara el.nu vreau sa il sufoc. vreau sa isi dea el seama ca il iubesc si sa vrea el sa se intoarca la mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stiu ca trebuie sa il las sa vad ce decide , ca nu e bine sa il cicalesc dar iti spun sincer ca nu stiu ce sa fac. imi este teama ca imi va da un raspuns negativ.

il iubesc foarte mult si nu stiu ce m-as face fara el.nu vreau sa il sufoc. vreau sa isi dea el seama ca il iubesc si sa vrea el sa se intoarca la mine

 

Chiar daca il iubesti tu nu uita ca trebuie sa te iubeasca si el ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca te iubeste cu adevarat trece peste tot si trece si peste parinti. Tem ca in spatele cuvantului "pauza" se ascunde nesiguranta sentimentelor lui pentru tine. Cine te iubeste, nu-ti cere pauza! Nu are nevoie sa se gandeasca daca este asa si pe dincolo. Cine te iubeste, te iubeste si punct.

Da, iubirea invinge orice asa se spune....nu stiu cine a inventat asta dar pare sa fie adevarat in mare parte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
EL ERA CU ALTA FATA IAR EU IL PLACEAM. LA CATEVA LUNI EI S-AU CERTAT SI NOI NE-AM APROPIAT UNUL DE ALTUL SI AM RAMAS IMPREUNA. CAND AJUNSESEM SA NE IUBIM A INTERVENIT TATAL LUI CARE ZICEA K EU NU VREAU DECAT BANII LUI. A REUSIT SA NE DESPARTA. ACUM O SAP[TAMANA AM LAMURIT LUCRURILE CU PARINTII LUI DAR EL A CERUT O PAUZA K NU STIE CE SIMTE PT MINE. NU IL CRED CA NU MA IUBESTE, STIU CA E DERUTAT. CUM SA IL FAC SA SE INTOARCA LA MINE???????????

 

AJUTATI-MA!!!!!!!!!!!!!!!

Edit:

Caps Lock OFF

 

 

 

 

Iubire. Adevarat. (asa trebuia sa se numeasca topicul, nu?) :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iubire. Adevarat. (asa trebuia sa se numeasca topicul, nu?) :D

 

Sau poate;

"Iubire adevărată" :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×