Sari la conținut
Forum Roportal
torent

Ce parere aveti despre bataia dintre fete sau CATFIGHT?

Postări Recomandate

Parerile sunt impartite... am vazut pe un alt forum(de fete ce-i drept...www.coolgirl.ro) ca majoritatea erau impotriva acestor evenimente... Erau si forte multe pustoaice care se laudau cu victoriile lor (toate au iesit invingatoare...) Eram curios sa va aud parerea pe acest forum. :focus: pentru fetele care au castigat... dar si pentru cele care au dat gres...:D

post-74876-1168456129_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hm...cu fetele nu m-am bătut...

 

doar băieţii au

Editat de vesperala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu ma bateam cu fetele ,ci cu baietii ......cu pumnii si picioarele !emoticone-msn-karate.gif

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am amintit de o intamplare de pe la 12 ani :P .

Ma enervase rau o colega care imi era tare antipatica si drept rasplata am luat-o de par de la etaj si pana jos in curtea scolii nu i-am dat drumul. :doh: De batut insa nu ne-am batut.

 

"Paruieli" adevarate au fost cele intre mine si sora mea. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vinerea trecuta am fost si eu in club si ca tot omul ... am avut nevoie la toaleta ... cand sa ies din toaleta... la oglinzi 2 femei se paruiau ... :doh: iar inca 10 erau in spatele la una ca sa o opreasca :lol2: ... Am inchis usa usor inapoi pentru ca nu mai era loc de si pentru mine si am asteptam sa se calmeze spiritele ... cand m-am trezit cu un pahar la picioarele mele ... Mi-am aprins o tigara si dupa cateva secunde a venit un barbat, probabil de la paza si a calmat spiritele.

Eu nu m-am batut cu nici o femeie ... dar mi-am adus aminte ca m-a fugarit si pe mine una sa ma bata si nu m-am lasat prinsa :good: :tease: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×