Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am o rugaminte ...

 

mi s-a spus ca sunt in fel si chip ... voi cum ma vedeti ...parrdon cititi?

 

atunci cand aveti chef sa ma judecati si sa ma caracterizati ...sa imi dau si eu seama ce gresesc si ce nu, cel putin ce se vede din exterior ...

 

 

merci

Editat de ellla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu vad un user vechi care imi este foarte drag :focus:

Pana la urma,care este prenumele tau?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am o rugaminte ...

 

mi s-a spus ca sunt in fel si chip ... voi cum ma vedeti ...parrdon cititi?

 

atunci cand aveti chef sa ma judecati si sa ma caracterizati ...sa imi dau si eu seama ce gresesc si ce nu, cel putin ce se vede din exterior ...

merci

 

 

Imi esti extrem de simpatica, poate si pt faptu' ca esti muiere nemteanca, de-a mea, dar si pt ca obiectivismul n-a parasit niciodata vreo postare de-a ta.

Si acu' ia sa te judec olecuta :focus: : de ce stai, fata hai, ingandurata si catranita de cateva zile bune?

O sa treaca negura de la tine din suflet, fii pe pace!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt de mult pe forum, dar am citit multe din postarile tale. Esti tare dulcica, o fire vesela, dar de cateva zile si eu am observat ca ... nu mai esti tu. Trec si pasele proaste, si dupa ploaie, soarele incalzeste intotdeauna mai puternic. Cine stie, poate apare si curcubeul. :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da de unde stiti voi ca m-am schimbat ??? wow ... se vede mai bine decat credeam ... :(

 

da, eh e pentru ca mi-i dor de ...fostul? sa-i zic fost deja? iubit ... ne-am despartit din cauza ca am gura mare ... si imi pare rau se pare ca el nu ma poate ierta desi au fost doar cuvinte, m-a luat valul, in fine

 

eh si pana ma refac , stau asa mai intr-un colt...aseara la antrenament m-am dus in celalalt capat al salii, am mai zis asta pe undeva pe forum, simt nevoia sa ma ascund sa imi ling ranile...

 

oricum, merci de mesaje sunteti draguti tare tare :flowers:, Dumnezeu sa va aiba grija de bine ...eu voiam judecata, adica sai mi ziceti de rau ca sa ma indrept sa imi fie bine pe viitor

 

prenumele meu e mihaela:)

 

ps. am dat ochelarii jos si dansez de necaz :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in sfarsit, merci abandonatule (bai, alt id nu ti-ai gasit? esti orfan?)

 

:crazy: Poza de la ID-ul meu este luata din Happy Feet, daca ai fi vazut filmul ai fi inteles. (nema orfan)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am o rugaminte ...

 

mi s-a spus ca sunt in fel si chip ... voi cum ma vedeti ...parrdon cititi?

 

atunci cand aveti chef sa ma judecati si sa ma caracterizati ...sa imi dau si eu seama ce gresesc si ce nu, cel putin ce se vede din exterior ...

merci

ca si daca noi te corectam, tu o sa tii seama de ce zicem ? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×