Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Rebel XP

"Nu mai beau niciodata"

Recommended Posts

Am zis ca "nu mai beau niciodata" de mai multe ori...chiar si acum o zic dar sunt constient ca fara succes :airkiss:

Aseara am baut bere vin si un shot de Apsint care m-a omorat ...voi cand si din ce ati zis aceasta nemuritoare fraza?

ar fi o blasfemie...niciodata

Esti un fenomen ..cred ca undeva la 95% au spus-o

Eu am zis acum cativa ani ca nu mai beau [bere] si pana acum am reusit sa ma tin de cuvant :P

Cat despre alte bauturi alcoolice... eh :jester:

am zis-o pe 15 februarie 2001 !!!

Pai si pana la urma te-ai tinut de cuvant? :>

E plina lumea de petrecareti da niciunu nu vrea sa zica , cand a zis ultima data ca nu mai bea niciodata :focus:

Am fost consumator dedicat la viata mea.Am spus ca nu mai beau de n ori...nu are rost sa mai spun cand ma juram " nu mai beau nu mai beau"...In fine ..nu m am mai imbatat-deci n am mai fost mahmur- de 2 ani si tot atunci m am lasat si de fumat-dupa 8 ani de fumat din care in ultimii 4 bagam lejer 2 pachete pe zi-asa ca...nu stiu ...deocamdata ideea de a bea e departe de mine insa nu ma deranjeaza cei care o fac.

Am fost consumator dedicat la viata mea.Am spus ca nu mai beau de n ori...nu are rost sa mai spun cand ma juram " nu mai beau nu mai beau"...In fine ..nu m am mai imbatat-deci n am mai fost mahmur- de 2 ani si tot atunci m am lasat si de fumat-dupa 8 ani de fumat din care in ultimii 4 bagam lejer 2 pachete pe zi-asa ca...nu stiu ...deocamdata ideea de a bea e departe de mine insa nu ma deranjeaza cei care o fac.

Eu nu sunt unul dedicat dar eram curios sa vad cati sunt care au spus macar o data chestia asta

Eu nu sunt unul dedicat dar eram curios sa vad cati sunt care au spus macar o data chestia asta

Am spus de multe ori :airkiss:)...Repet ,eram foarte dedicat.Imi placea sa beau ,sa stau la spritz si la vorba cu noptile.Ar fi penibil sa-mi fie rusine de asta din moment ce o faceam cu placere.

Si eu am spus-o cu mai multi ani in urma, in sensul ca nu mai beau peste o anumita masura, (pe at. eram mai tinara si mai "rebela" :airkiss: ), dar un pahar de vin la o cina in oras sau la o ocazie speciala nu refuz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this