Sari la conținut
Forum Roportal
maryan_anghel

Ce parere au femeile despre CUNNILINGUS?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce parere au femeile despre cunnilingus, atat cele carora li s-a facut cat si cele carora nu li s-a facut? La cat timp dupa ce doi oameni incep sa faca sex, ati vrea sa vi se faca cunnilingus? Va simtiti obligate dupa un cunnilingus, sa faceti felatie partenerului?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere au femeile despre cunnilingus, atat cele carora li s-a facut cat si cele carora nu li s-a facut? La cat timp dupa ce doi oameni incep sa faca sex, ati vrea sa vi se faca cunnilingus? Va simtiti obligate dupa un cunnilingus, sa faceti felatie partenerului?

Cam multe intrebari in acelasi timp.

Nu exista o limita de timp, poate fii oricand. Si la prima partida de sex si la a 2 a, etc. Nu ma simt obligata de nimic, pentru ca din cate stiam eu, felatia/cunnilingus-ul nu se fac din obligatie si se ofera neconditionat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Interesant topic ai deschis mai nene' !

Da sa mai auzim si alte pareri... ale fetelor bineinteles...

Ma, eu nu raspund pentru ca sunt de parte barbateasca si acesta e un topic pentru a ne raspunde femeile.

Femeilor sa ne spuneti daca va place ceea ce va facem...

Pardon, unii ca eu inca nu am incercat asta la femei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeilor sa ne spuneti daca va place ceea ce va facem...

Pardon, unii ca eu inca nu am incercat asta la femei...

Te-ai dat de gol deja..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ripostez, dar sincer inca nu am facut sex oral unei fete, deci...

multumesc oricum de raspunsuri. Dragoste am facut, dar inca nu sex oral pentru ca nu stiu cum va reactiona...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma simt pe deplin satisfacut daca nu ii ofer partenerei. Problema e ca si ea intr-un fel se simte obligata sa-mi returneze "serviciul", desi ii dau de inteles ca nu e neaparata nevoie (nu ca nu mi-ar face placere, Doamne fereste... :jester:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E magnific ... incredibil de bine :jester:

Cum a zis si heidy, nu e conditionat de numarul partidelor de sex .... Si in nici un caz nu obliga :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa o satisfaci tre sa stii si cum`, nu doar bagi limba si o invarti de 2-3 ori pe acolo mai infigi cate un deget si gata ... tre sa o studiezi firisor cu firisor sa vezi cum ii place si ce trebuie sa faci :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere au femeile despre cunnilingus, atat cele carora li s-a facut cat si cele carora nu li s-a facut? La cat timp dupa ce doi oameni incep sa faca sex, ati vrea sa vi se faca cunnilingus? Va simtiti obligate dupa un cunnilingus, sa faceti felatie partenerului?

Problema ar fi ca unii nesimtiti nu se simt obligati sa o faca dupa ce primesc felatie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere sa aiba? Buna! Le place!

De ce sa ma simt oblicat sa raspund cu acceasi moneda?

Nu obliga nimeni partenera sa stimuleze oral pe nimeni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×