Sari la conținut
Forum Roportal
LightHammer

Demonii!

Postări Recomandate

Salut lume! Toti am auzit de demoni intr-o anumita masura, dar de toti, ei, sunt priviti ca niste creaturi fantastice.

Dar nu de mine, eu sunt covins ca demoni exista si de aici deduc ca exista si Dumnezeu (daca exista raul atunci exista si binele). Eu nu ma refer despre demonii care traiesc in noi, ca adica in fiecare din noi exista cite un demon si un inger si tot tipul de timpenii de astea.

Ma refer la alti demoni, care bintue ca niste stafii, invizibili si inzestrati cu o putere nepimanteasca.

Despre asa ceva se aude mai mult in sate unde toti locuitori stiu totul unul despre altul, se spune ca oamenii "cresc" de mici acesti demoni pentru ca in schimb sa primeasca ceva, cum ar fi bogatie sau viata vesnica astfel facind un pact cu diavolul!

 

Cu detalii revin mai tirziu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit si eu de asa ceva, si stiu ca cel care creste creaturi de astea trebuie pe urma sa-l transmita altcuiva si asta se face cu ajutorul unei site.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am auzit si eu de asa ceva, si stiu ca cel care creste creaturi de astea trebuie pe urma sa-l transmita altcuiva si asta se face cu ajutorul unei site.

Da, asa ceva!

Cunosc o femeie are asa numitii demoni, e trecuta de 100 de ani si deja si-a ingropat si copii!

Apropo asta merge ca banc: Se aude la niste vecini "Grigore dai mincare lui Vasile ca ma bate"!! :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, asa ceva!

Cunosc o femeie are asa numitii demoni, e trecuta de 100 de ani si deja si-a ingropat si copii!

Apropo asta merge ca banc: Se aude la niste vecini "Grigore dai mincare lui Vasile ca ma bate"!! :focus:

mai ...astea sunt baliverne :cow:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si cu cat da femeia aia bucata?

Buna intrebare! Dar ce sunt doritori?

cred ca 40 ani din viata si 10 mii de ron, cred ca si babei io fi venit ceva!

Asta ca si la reprezentantii Oriflame :focus: !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la cat de rai pot fi oameni credeti ca ma au loc demonii de noi ? :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×