Sari la conținut
Forum Roportal
Eu_omul

awp_bycastor

Postări Recomandate

As dori sa aflu cum pot intra in "beciul" acela de pe pista awp_bycastor, din casutza din centrul pistei... Am pierit odata....si am vazut ca mai este o camarutza subterana.... Stie careva cum se intra acolo?.... Ar fi interesant sa am acces acolo.... dar nush cum se intra...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E posibil sa existe o camera sub acel capac de lemn din casa dar... este de asemenea posibil ca in cazurile altor harti sa se fi scos "secretele". La fel e si cu awp_bycastor2, pe acoperis, e un grilaj in interiorul la cos si e si o scara care coboara pe cos in jos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aha... Am priceput ceva :crazy: , suficient, mersi! Aaa...cred ca ar mai fi ceva, stiti careva un loc de downloadat piste? In caz ca voi avea din nou lagg sa imi fac de cap cu botii pe piste noi :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exact cum am zis si eu, acele camere secrete exista pe awp_bycastor, awp_bycastor2, awp_india si mai sunt harti dar nu-mi amintesc numele lor acum. Este din cauza la unele servere care au oprit accesul in acele zone si practic acele harti la care functionau secretele s-au pierdut in timp. Stiu si eu servere care aveau o versiune de cbble la care nu functionau scarile, ele existau, le vedeai dar nu te puteai urca pe ele (scarile de la turnuri). Uite ca nu stiu daca la CS 1.5 exista harta bycastor ca sa verifici daca poti accesa acea camera.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Night wolf, vad ca joci bine counter strike :tease:. Am descarcat cateva filmulete si meriti un gg si de la mine:). Si daca tot sunt logat pe forumul acesta deja, nu imi spui tu adresa te rog, sa nu mai fac atatea drumuri. Mersi si continua tot asa. :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo, eu am cautat toata ziua o solutie de intrat in acel beci si nu am intrat decat spectator prin Free Map Overveiw dar... acum e partea tare, daca imi amintesc bine, pe o harta am tras vreo 30 de gloante si am reusit sa sparg o usa care aparent nu dadea nicaieri dar era un culoar. Nu am apucat sa inerc asa ceva pe awp_bycastor pentru ca m-am gandit la asta abia acum 5 minute. Luati un 4-3 de pe masa de langa usa aia din podea si trageti toata munitia in ea si vedeti daca se sparge :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine a fost mai mult o provocare sa intru in acel loc. A contat mai mult decat locul in sine. Voi incerca in continuare sa golesc armele incercand sa sparg usa, desi am aruncat grenazi si am tras cred ca cu toate armele si nu am reusit decat sa inegresc usa. Dar voi mai incerca, mersi de ajutor, UN AN NOU FERICIT. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×