Sari la conținut
Forum Roportal
crs_tzep

[b]Sugestie pt roportal[/b]

Postări Recomandate

Am o sugestie pentru roportal.

Am vazut un mesaj mai devreme in care se zicea

CUM POTI SA SCRII TU ASA CEVA PAREREA MEA ESTE CA TU ESTI BOLNAVA MINTAL ORICUM ESTI O NESIMTITA
si discutia care urma deasmenea am mai vazut si altele similare de ce nu creezi o sectiune pe forum unde se da libertatea cuvantului oricine poate scrie ce vrea si nu e sters(ma rog poate fara anunturi de mica pubicitate )

Ii poti zice : "da drumu' la abur":) :pee :pee

Editat de crs_tzep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o sugestie pentru roportal.

Am vazut un mesaj mai devreme in care se zicea  si discutia care urma deasmenea am mai vazut si altele similare de ce nu creezi o sectiune pe forum unde se da libertatea cuvantului oricine poate scrie ce vrea si nu e sters(ma rog poate fara anunturi de mica pubicitate )

[snapbacca]24393[/snapbacca]

 

 

Din pacate cred ca asta e cea mai proasta sugestie de care am auzit de cand stau pe Roportal . :) Tu iti dai seama ca romanul atat asteapta, un loc in care sa isi dea frau liber imaginatiei cand vine vorba de injuraturi si de enumerarea tuturor organelor genitale ? Utilizatorul roman trebuie invatat ca trebuie sa se comporte civilizat si atunci cand vine vorba de exprimarea ideilor in mod public pe internet. In nici un caz nu as fi de acord cu o asemenea sectiune atat timp cat, slava Domnului, pe Roportal sunt o sumedenie de sectiuni care fac fata cu brio discutiilor ce se poarta pe un forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din pacate cred ca asta e cea mai proasta sugestie de care am auzit de cand stau pe Roportal .

 

 

Why? poate unii oameni ar vrea sa mai renunte la stres .

Cred ca exista si o linie telefonica pentru injuraturi ca sa te relxezi !?

Acum sper sa nu luati in nume de rau sugestia mea nu vreau sa enervez pe nimeni :)".Dar cred ca cei mai multi membri sunt oameni "intregi" si nu cred ca ar pierde timpul pe net ca sa injure !!

A si inca ceva am vazut unele mesaje referindu-se la cenzura in felul asta daca ati lasa lumea sa scrie ce vrea si nu ati mai sterge cum v-ar mai putea acuza cineva :) :)

Editat de crs_tzep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eh... timpul a demonstrat ca exista si astfel de oameni. Si sunt destul de multi, crede-ma. Forumul Roportal este , inainte de toate , un forum curat si prietenos- acesta este probabil principalul motiv pentru care am ramas . Si probabil o astfel de sectiune nu ar face decat sa ii stirbeasca "reputatia" . Insa , desigur, daca va fi o astfel de sectiune sau nu depinde doar de Roportal. :)

Editat de ConteleDrakula

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista o sectiune de offtopic dar injuraturile nu sunt permise.

Dupa parerea mea sunt destule metode de relaxare fara injuraturi.

Dupa cum a spus si Contele, Roportal vrea sa fie un forum civilizat in care membrii sa se respecte unul pe altul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa cred ca cineva vrea un topic de injuraturi :) ... oricine poate sa injure, sa spui ceva inteligent e mai greu. Si eu cred ca e cea mai proasta sugestie pe care am vazut-o in ultimul timp, a fost o surpriza asa de placuta forumul roportal, nu pot sa cred ca cineva vrea sa-la "strice".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×