Sari la conținut
Forum Roportal
fritz

Despartirea Blondy-pareri

Postări Recomandate

Ce spune-ti despre despartirea celor doua blonde? dupa cativa ani de prietenie acum brusc cel mai probabil se vor desparti. In opinia mea, nu cred ca va afecta prea mult muzica romaneasca pentru. ca mai mult fetele erau de playboy decat de muzica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oricum a. banica isi facuse mai multa "reclama" decat cristina (parca asa le cheama) si poate de-aia sa-au certat :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O sa spun ceea ce am spus si in cazul despartirii ozonului : nu e absolut nici o pierdere pentru muzica adevarata !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vorba voastra.......mare paguba.......intrebarea e ce va face de acum fiecare?

dar chiar ma intreb acum:ii pare rau cuiva de pe forumul asta ca ele sa-au despartit?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu era o trupa care sa imi displaca si asta nu neaparat din cauza imaginii....recunoasteti ca andreea banica avea totusi o voce....de voce....

invidiata de multa lume...totusi sunt de parerea voastra...sa se duca pe apa sambetei ca nu ma afecteaza cu nimic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da ce sa zic le plangem de mila la astea doua care oricum fac televiziune acum.ambele la antena 1.oricum aveau piesele facute pe computer si la mamaia cand au cantat mai mult au dansat.au falsificat rau de tot.

Cristina Rus a decis ruperea de "jumatatea ei blonda", Andreea Banica; motivele sunt de natura financiara - este bine stiut faptul ca impresarul trupei, Lucian Mitrea, este logodnicul Andreei, ceea ce a dus la impartiri mai putin echitabile cateodata a banilor proveniti din contracte. Numarul de saptamana aceasta al revistei Story vorbeste despre o datorie de 8.000 de euro, suma ce ar reprezenta remuneratia Cristinei, neplatita acesteia inca din luna noiembrie.

se mai zvoneste ca andreea ca canta cu nicoleta luciu din vara.deci nici laguna nu va mai exista.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vorba voastra.......mare paguba.......intrebarea e ce va face de acum fiecare?

dar chiar ma intreb acum:ii pare rau cuiva de pe forumul asta ca ele sa-au despartit?

Nu cred...cel putin mie deloc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×