Sari la conținut
Forum Roportal
rroxana

Ursofalk

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

as vrea sa donez cuiva care are mare nevoie o cutie de ursofalk, 125 pastile.stiu ca se dau gratuit pentru bolnavii de ciroza dar mai stiu si cit de greu a reusit sotul meu sa intre in posesia lor, asa ca daca cineva le are prescrise de medic si nu le poate lua gratuit eu ii dau aceasta cutie, mi-a ramas de la sotul meu si chiar nu am ce face cu ea!sanatate la toata lumea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stimata Doamna,

Medicul de familie mi-a spus ca de luna viitoare nu vor mai fi gratuite 100%Daca nu le doreste nimeni in interval de cateva zile ma puteti treceti ultimul,la sfarsitul listei.Momentan eu urmez acest tratament cu Ursofalk.Binenteles ca voi suporta cheltuielile de transport.

Mii de multumiri

Cu stima Steff

Editat de steffi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stimata Doamna,

Medicul de familie mi-a spus ca de luna viitoare nu vor mai fi gratuite 100%Daca nu le doreste nimeni in interval de cateva zile ma puteti treceti ultimul,la sfarsitul listei.Momentan eu urmez acest tratament cu Ursofalk.Binenteles ca voi suporta cheltuielile de transport.

Mii de multumiri

Cu stima Steff

 

te rog scrie-mi adresa la care iti pot trimite medicamentul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara Roxana,

Daca nu doreste nimeni altcineva Ursofalk-ul poti sa mi-l trimiti te rog mie.

Maine i-ti trimit adresa si inca o data mii de multumiri.

Sincere salutari

Steff

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna seara Roxana,

Daca nu doreste nimeni altcineva Ursofalk-ul poti sa mi-l trimiti te rog mie.

Maine i-ti trimit adresa si inca o data mii de multumiri.

Sincere salutari

Steff

 

 

nu ai mai trimis adresa, eu pachetelul l-am facut, asteapta doar sa fie trimis!

sarbatori fericite!

roxana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga Roxana,

Imi cer scuze dar de ieri am contactat o viroza si sunt cu o febra de 38.6 grade.Adresa pe care poti sa-mi trimiti medicamentele este urmatoarea:

 

******,Oradea,OP9,CP***.

 

Multumesc si Craciun Fericit alaturi de cei dragi

 

PS.Te rog sa-mi comunici ziua expeditiei.Plata cheltuielilor de transport cu ramburs.

Editat de Cristinick
adresa stearsa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am incercat ieri sa iti trimit pachetul, din pacate la posta era deschisa insa serviciul de coletarie nu. ramine pe miercuri! Sanatate multa si Sarbatori linistite!

Roxana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga Roxana,

Multumesc pentru promptitudine,insa nu e nici o graba.Poti sa trimiti pachetul cand ai timp si cand nu este aglomeratie la posta.

Sarbatori fericite in continuare si La multi Ani.

Steffi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga Roxana,

Multumesc pentru promptitudine,insa nu e nici o graba.Poti sa trimiti pachetul cand ai timp si cand nu este aglomeratie la posta.

Sarbatori fericite in continuare si La multi Ani.

Steffi

 

am incercat azi sa pun pachetul la posta dar spre surprinderea mea nu au vrut sa il primeasca cu adresa de casuta postala, ca cica e nevoie neaparat de un nume...prostii de aste!

eu am sa incerc sa iau legatura cu cineva de la relatii cu clientii de la posta poate totusi reusesc sa ti-l trimit asa, eu nu vad de ce nu s-ar putea! te rog doar sa imi spui daca ai mai primit pachet pe casuta postala, daca da, eu il trimit asa, aia de acolo a zis ca il trimit pe riscul meu.

sanatate multa! roxana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga Roxana,

Imi pare rau ca te-am pus pe drumuri.Casuta postala este pe firma si doar 2 persoane au delegatie de ridicare a corespondentei de la casuta mentionata,una din ele fiind eu.Nu inteleg problema celor de la posta.Daca eventual esti din Bucuresti pot sa rog un coleg de la firma sa se intalneasca cu tine ca sa preia medicamentele sau sa-ti transmit numele firmei desi cei de la OP 9 stiu cine este utilizatorul casutei si doar noi avem cheie de la casuta.

Sincere salutari

Stefan.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×