Jump to content
Forum Roportal
e-X-plorer

Barbati misogini, femei misandre

Rate this topic

Recommended Posts

... sincer, imi cer mii de scuze ca nu stiu cum se numeste echivalentul feminin am misoginismului. Poate imi spune cineva. :good:

Barbati misogini, femei... asa... 8) va astept pe acest topic sa spuneti de sunteti suparati pe persoanele de sex opus. A ajuns ura fata de sexul opus un fenomen social ingrijorator? Ce putem face ca sa ne iubim si noi mai mult... :o:

Hmm.. chiar ca esti nociv. :good:

Ma minunezi uneori ce intrebari scoti din tine. :o:

Raspunde-mi tu la o intrebare: de ce uram? De ce ne lasam cuprinsi de acest sentiment? De ce atunci cand renegam un "ceva" atunci cand ne este refuzat?

Ura, ca sentiment, mi se pare stupida si distructiva.

Edited by nightwish

... sincer, imi cer mii de scuze ca nu stiu cum se numeste echivalentul feminin am misoginismului. Poate imi spune cineva. :good:

Femei misandre.

Ce putem face ca sa ne iubim si noi mai mult... :good:

Parasesti aglomeratia, te retragi in creierii muntilor...si ai sa vezi atunci cata grija ai sa-ti porti...sa nu te pape ursu :o:

Parasesti aglomeratia, te retragi in creierii muntilor...si ai sa vezi atunci cata grija ai sa-ti porti...sa nu te pape ursu :good:

:o: De cateva ori chiar am simtit nevoia asta.

As zice femei mizantrope. Desi poate ca termenul asta e un pic prea general.

Dar cum se cheama cand sunt femeie,dar ma enerveaza la culme tot femeile.Mie-mi plac barbatii si parerile lor.Rar tin cu femeile si mai mult pentru ca le vad ,,slabe",nu pentru ca ar merita.